Skocz do zawartości

[centrum rowerowe] czy to pewny sklep z szybką wysyłką ?


mateuszplex

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, jakie są wasze opinie o sklepie internetowym centrum rowerowe, bo zamówiłem tam komplet błotników do roweru i siodełko i torbę na ramę gdzie można włożyć telefon i komplet świateł , ale na każdym produkcie pisało ze jest 24/h a zamówienie składałem rano koło 9 i do tej pory status zamówienia sie nie zmienił, kiedy tam zadzwoniłem pan powiedział ze zamówienie będzie jutro wysłane ale nadal nie zmienił sie status zamówienia. Co sądzicie o tym sklepie  ? Na ich stronie na fb mieli kilka złych opinii i ludzie pisali ze wysyłka u nich to trwa kilka tygodni i teraz nie wiem co o tym myśleć, kupowaliście coś tam kiedyś, albo polecacie inny sklep internetowy ( oprócz allegro ) gdzie jest duży asortyment i wysyłka dość szybka i można płacić przy odbiorze ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kiedyś wysyłali szybko, luty-maj mieli spore opóźnienia przez niby przeprowadzkę, ile w tym prawdy to nie wiem, teraz niby wróciło do normy. ;p

 

Z dużych i pewnych poza CR masz jeszcze rowerowy.com czy cyklomania.pl, ostatnio przerzutkę+manetkę XT kupiłem na sbike.pl i wysłali następnego dnia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uroki wielkiego internetowego sklepu. Spokojnie, kiedyś wyślą :D A tak na serio jak ja zamawiałem błotniki to wysłali w dwa dni od zamówienia, więc nie jest źle. I tak na przyszłość, jak zamawiasz przez internet zawsze musisz się liczyć z opóźnioną wysyłką, nieważne gdzie kupujesz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja nie miałem na ogół problemów, dwa razy chyba była obsuwa. Raz towar widniał jako dostępny a czekałem kilka dni a innym razem czas "ściągnięcia" trochę się wydłużył. Natomiast bywało także w drugą stronę, towar miał być u nich po 5 dniach a był po 2.

 

Swoją drogą skoro zamówiłeś rano to raczej nie oczekuj że wyślą Ci to tego samego dnia ( zdarza się ale sporadycznie). Najlepszą metodą jest zamówić na sam wieczór bo wtedy Twoje zamówienie wpada do realizacji od razu rano.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak masz status zweryfikowano i wystawiono faktóre to jutro powinni wysłać.

Kiedyś był OK teraz jest lipa. Oni w obecnej chwili uczą cierpliwości.

Ps niedawno z nimi przerabiałem temat wymiany to była męczarnia głównie chodziło oto że właściwa Pani była na urlopie a reszta tego nie ogarnia.

I dalej mają przeprowadzkę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Akurat rowerowy jak ma info że mają na stanie, wysyła w ten sam dzień.

 

To są właśnie te przypadki o których pisałem, akurat rowerowy.com jest wzorem jak powinna wyglądać wysyłka i zawartość paczki :thumbsup:  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przymierzam się do zakupu licznika tam, bo najtaniej  :yucky:  więc będę mógł dodać coś od siebie. Kończyć zamówienie i może jutro wyślą i pan z dpd pojutrze przywiezie. 

 

11.09.2017 22:36 Nowe zamówienie

12.09.2017 06:32 Gotowe do wysyłki

12.09.2017 10:10 Zweryfikowane i gotowe do wysyłki

12.09.2017 10:28 Stworzenie faktury

 

Status może się jeszcze zmieni, bo widzę, że trochę kuleje aktualizacja. Albo po ptokach i może w tym tygodniu dojdzie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja zamawiałem w Niedziele 10.09, do dziś towar nie dotarł, 

Etapy realizacji 10.09.2017 20:40 Nowe zamówienie 11.09.2017 08:18 Gotowe do wysyłki 11.09.2017 13:17

Zweryfikowane i gotowe do wysyłki

i tak sobie wisi od poniedziałku, masakra :(

Dziś tam nawet dzwoniłem, niby cały towar zamówiony jest dostępny ale nie wiedzieć dlaczego wysyłki nadal brak.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W moim przypadku wygląda to tak

 

Etapy realizacji 11.09.2017 10:28 Nowe zamówienie 11.09.2017 12:08 Gotowe do wysyłki 11.09.2017 16:45 Zweryfikowane i gotowe do wysyłki 11.09.2017 17:05

Stworzenie faktury

I kiedy tam zadzwoniłem upewnić sie czy wysłali i dostałem numer wysyłki i paczka jest wysłana

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Ja zamawiałem w Niedziele 10.09, do dziś towar nie dotarł, 

Wybacz, ale jaja sobie robisz? Dzisiaj jest wtorek, a piszesz jakbyś czekał na paczkę miesiąc. Ja zamówiłem z innego sklepu w piątek i dopiero dzisiaj (albo nawet i nie) przesyłka wyszła - co prawda dostałem informację że posypał się system od kuriera i to jest powodem. Chcesz mieć szybko przesyłkę ze sklepu internetowego? Kupuj od takich, które mają stacjonarny a internetowy to tylko dodatek. No i oczywiście zwykle tam jest trochę drożej, a chciało się tanio to się ma. Marża nie jest z gumy, takie sklepy i tak mocno ją zaniżają nadrabiając obrotem, ale coś za coś. Sklep też musi zarobić. A chcesz mieć natychmiast? Idź do lokalnego sklepu, no chyba że nie masz.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Status może się jeszcze zmieni, bo widzę, że trochę kuleje aktualizacja. Albo po ptokach i może w tym tygodniu dojdzie :)

 

Wskoczyło 

 

12.09.2017 20:48 Wysłano

 

 

11.09.2017 22:36 Nowe zamówienie

12.09.2017 06:32 Gotowe do wysyłki

12.09.2017 10:10 Zweryfikowane i gotowe do wysyłki

12.09.2017 10:28 Stworzenie faktury

 

Daje radę :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W CR jak coś kupowałem na początku tygodnia to z reguły do piątku dochodziło. Nie jest to fajne.

 

Ale teraz znalazłem alternatywę :)

 

Korzystam ze sklepu mantel.com

 

Zaskoczony jestem. Płatność w pln. Payu karta lub paypal. Od 200 pln chyba wysyłka za free. Są szybsi z dostawa jak polskie sklepy mimo ze wysyłka jest z Holandii.

 

Kupowałem ostatnio Wahoo Elemnt i raz ze byli najtańsi to jeszcze kliknąłem w czwartek po 14 a wysyłka była o 17:30. W sobotę już Ups u mnie w mieście miał to zeskanowane. Doręczyli w poniedziałek.

Jak bym zamówił w środę do 16 to na piątek by doszło :)

 

 

Nasze sklepy powinny się od nich uczyć :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...