Skocz do zawartości

[rower] Przełaj Cyclocross Fuji Cross 1.5 r. 58cm


blackkey

Rekomendowane odpowiedzi

PRZEŁAJ FUJI CROSS 1.5 rozm. 58. (dla osoby 185-195cm wzrostu)

Idealny rower na zimę, lub dla kogoś kto nie jest jeszcze pewien czy szosa jest dla niego.
Stan roweru bardzo dobry. Koła proste, podczas jazdy nie wydaje żadnych podejrzanych dzwięków. Kupiony w 04.2016. 
Specyfikacja fabryczna z wyjątkiem tylnej przerzutki - zamieniona Tiagra na 105-tkę. 
Rama: A6-SL Aluminium
Widelec: Carbon
Osprzęt: Shimano Tiagra (z wyjątkiem ww. tylniej przerzutki - 105)
Korba: OVAL 46/36
Kaseta: 11-28 
Sprzedaję, ponieważ rower w 90% służył mi do jazdy po szosie, a w zeszłą zimę przejechałem może z 50km i chcę zamienić na typową szosówkę.
Sprzedaję na oryginalnych oponach, bez koszyków na bidony, bez licznika, bez pedałów i z oryginalnym siodełkiem.
Rower był regularnie czyszczony i smarowany. 

Do roweru ksero paragonu (ponieważ są na nim jeszcze inne rzeczy).
Najchętniej odbiór osobisty w Łodzi, ew. mogę wysłać na koszt kupującego lub transport na terenie Polski gratis po wpłacie kwoty na konto (w przeciągu 3-4 tygodni przez zaprzyjaźnionego przedstawiciela handlowego, który średnio co miesiąc jest praktycznie w każdym regionie Polski)

Zdjęcia: https://www.olx.pl/oferta/przelaj-cyclocross-fuji-cross-1-5-58cm-CID767-IDoxECa.html

Cena: 3000zł

Pozdrawiam,
Radek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 lata później...
  • Mod Team

Temat został usunięty.Prawdopodobna przyczyna usunięcia: - Przedmiot/y, których dotyczył temat został/y sprzedane/kupione - Autor tematu poprosił o zamknięcie tematuJeżeli masz jakieś wątpliwości dotyczące usunięcia tematu, skontaktuj się z moderatorem, którego nick widnieje przy tym poście.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...