Skocz do zawartości
  • 0

Czy warto wymieniać części czy kupić inny


Gość Pandaci

Pytanie

Hej. Wygrzebałem z garażu rower. Rama aluminiowa naklejka Birma (To jakąś firma czy noname), nie używany 10 lat a ma 16. Pytanie moje jest takie czy warto to remontować? Czy lepiej kupić coś nowego np z Decathlon RR 520 używka 3 miechy za 900(To max budżet)

Po wstępnych oględzinach do kupienia: suport, korba, pedały, całe tylne koło (bo brak), siodełko ze sztycą oraz opona i dętka do przodu. Nie wiem jak przerzutki tył i przód oraz amorek. Do tego rama mega podrapana, Da radę ją wyczyścić jakąś pastą czy piaskowanie itp?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 odpowiedzi na to pytanie

Rekomendowane odpowiedzi

Zdecydowanie kup tego rockrider-a, chyba że masz sentyment do tego starego parcha. Jeszcze byś musiał wymienić linki i pancerze, amortyzator pewnie też trup, nie wiadomo  jak inne rzeczy typu stery, łańcuch, wolnobieg no i kilka narzędzi/kluczy rowerowych by się przydało no chyba, że masz dostęp

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No wolnobieg poszedł gdzieś z kołem. Sentymentu aż takiego nie mam, może trochę bo prezent na 18:-) ale fakt swoje przeleżał. No boję się że amorek też nie żyje. Narzędzia - mam dostęp.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...