Skocz do zawartości

[zawody, wspólne kręcenie] Jura Tour


Wiewiór

Rekomendowane odpowiedzi

Jura Tour

Cześć, pragnę zachęcić do podjęcia wyzwania i stawienia się z ze mną i innymi forumowiczami na pierwszych ever w kraju zawodach Gravel Race!.

 

Formuła zawodów lajtowa, bez spiny, choć będzie z kim się pościgać. Zawody organizują moi dwaj znajomi chcący wypromować tą "nową " u nas kategorię. 
Trasa jest skomponowana pod rowery na wąskich gumkach, leci przez pola, szutry i lasy, jest szybka i urocza. Dadzą sobie na niej radę amatorzy, chociaż wraz z rosnącą prędkością może trzepać :woot:

 

 

miejsce : Ogrodzieniec i włości przyległe

czas : 17 września 2017

 

 

"Zawody" są legalne, pro zorganizowane, będzie pakiet startowy i kupa zabawy. :laugh:

Wystartować może każdy, nie ma restrykcji co do typu roweru, ja jadę na stalowej sarnie 29x2,1"na prostej kierze, ale
bonusowo osobno będą liczeni ludzie na gravelach.
Będzie ekstra ;) Na dobicie się mogę pokazać Wam kilka smaczków w okolicy ^^

paczcie tu :
https://www.facebook.com/events/316355695439048/?ref=br_rs

Pozdrawiam, Wiewiór

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ukrywam że w kolejnej edycji chętnie wezmę udział, bo Jura jest piękna :)

 

Ale informowanie o imprezie tydzień przed to jednak trochę za późni. 

 

Osobne liczenie baranków na plus ale obawiam się że takie otwarte zawody skończą jak "przełajowe" na których można startować na każdym typie roweru. I przełajki są w mniejszości a wszystko zgarniają ludzie na MTB. Nie startowałem nigdy więc nie znam tego z własnych obserwacji ale z relacji kolegi który regularnie ściga się w CX i wkurza się jak na zawody wpuszczane są rowery MTB. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...