Skocz do zawartości

[druga szosa] jaki rower wybrać?


Bicycle32

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich,

 

jako nowy forumowicz chciałem Was prosić o udzielenie kilku rad. Planuję zakup kolarzówki, będzie to moja 2 szosa (wcześniej miałem Carrera na 105), ale miałem chwilę przerwy w jeżdżeniu dlatego musiałem ją sprzedać.

Obecnie planuje krótkie dystanse (do 50km), głównie po mieście. Budżet jaki chciałem przeznaczyć to ok 2500 zł.

Czy lepiej zainwestować w coś nowego czy może na lepszym osprzęcie ale używaną (oczywiście żeby nie była aż tak zajechana:) )

Jestem otwarty na propozycje :)

 

Z góry wielki dzięki i pozdrawiam !

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

po miescie naszym stołecznym jeździłam na zwykłej szosie dystanse jakie podałeś także i nie było większego bólu, ale.. jesli planujesz tak codziennie, do pracy, gdzieś tam przed siebie... 

to moze coś w stali? nie wiem skąd jesteś ale jesli Wawa ci nie obca a masz ochotę popatrzeć czy może ponegocjować 

https://antymateria.com/produkt/rower-szosowy/ w dwóch wariantach naprawdę miło dopracowany a i standardy idące nowe nie są im obce. 

lub rzuc okiem na ich beżowy, piaskowy- przełaj na stali i w stali w podobnej kombinacji osprzetu, gumy już 35mm. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do miasta szosa to słaby pomysł. Choć jak lederfox34 przecinam często Warszawę na szosie, to jednak tylko po to, by ją jak najszybciej opuścić. Do pracy śmigam na retro MTB. W tym sprawdza się lepiej.

Tak jak pisali poprzednicy - rower fitness sprawdzi się dużo lepiej. Będzie wygodniej i bezpieczniej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...