Skocz do zawartości

[gps, program] ezTour dla Holuxa


border

Rekomendowane odpowiedzi

Hej wam,

Mam sprawę do obecnych bądź byłych użytkowników programu ezTour.

Otóż używam czasem logera holux m-1000c jako zapasowego (telefon czasem mi się resetuje i strava kończy zapis).

Robiłem format dysku i zapomniałem, że do programu ezTour potrzebny jest klucz, pudełko z moim oryginalnym kluczem wyrzuciłem lata temu no i mam problem bo nie mogę zgrywać tras z logera bez tego programu.

Czy ktoś z was może się podzielić lub odsprzedać klucz do ezTour ?  może zadziała.

Od razu napiszę że na stronie holuxa w FAQ jest info że mogą mi podać nowy klucz, wystarczy skontaktować się z ich suportem technicznym. niestety nie podali maila...

Gdzieś na innych forach znalazłem że to rma@holux.com, wysyłałem 3 maile ale bez odzewu, próbowałem się też zarejestrować na stronie holuxa ale nie dostałem maila aktywującego konto (dwa razy).

 

Jesli się nie uda to trudno, będę miał do sprzedania Holuxa m-1000c

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej,

 

Spróbuj tego programu:

 

https://www.bt747.org/

 

Korzystałem kiedyś z niego wprawdzie do innego sprzętu ale..

 

... jest to darmowy, rozbudowany program do obsługi wielorakich GPS Loggerów opartych na chipsetach MTK, a patrząc na specyfikację Twojego to też jest na MTK.

 

Pozdrawiam

MajoG

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...