Skocz do zawartości

[2000-2500] Rower górski


Rekomendowane odpowiedzi

Jeśli ta dopłata nie spowoduje sprzedaży nerki to warto , w B5 dostajesz sporo lepszych gratów (amortyzator , napęd 3x10 , korbę na octalink i mniej problematyczne piasty). Ciekawą alternatywą jest Indiana X-Pulser 5.9 https://www.mediaexpert.pl/mtb/rower-indiana-x-pulser-5-9-m19-czarno-grafitowy-mat,id-812566 (powinieneś dorwać gdzieś w swojej okolicy ewentualnie ci sprowadzą) sprzętowo stoi nawet nieco lepiej niż B5 (korba ze zintergowaną osią , napęd 2x10 ,  amorek Rock Shox) i ogólnie robi bardzo pozytywne wrażenie (miałem okazję mu się bardziej przyjrzeć - szwagier sprawił sobie takowy).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

(miałem okazję mu się bardziej przyjrzeć - szwagier sprawił sobie takowy).

w temacie zdjęcia wrzuciłeś i powiem ze skusił mnie na poszukanie.

W przypadku wielu modeli biedzie je deklasował chociażby z opisu sprzętu. Kolega autor tematu pewnie po odczuwa bujanie amorka z tymi cienkimi goleniami ale coś za coś. W przyszłości można zainwestować w dobrą używkę. Jesli komuś nie przeszkodzi ze to rower z marketu (jak kiedyś opinie o Karbon marce) to faktycznie można tylko polecić.  


Gdyby nie dorwał pod przymiarkę to zdecydowanie lepiej niż B od Krossa wymienionych wypadnie

http://www.rowerzysta.pl/rower-gorski-unibike-evo-29-2016-17cali-grafitowo-niebieski-25212.html?fee=4&fep=23416&gclid=CjwKCAjw87PNBRBAEiwA0XAIr3m-dhdN3kOZb156zEa7AK_nN98UxWcLYLXDxh6SSZCZ4sgUhTVkQBoC5DkQAvD_BwE

 

ewentualnie gdyby się udało upolować gdzieś (bo chyba moze byc za pózno..) Solę 4 od Silverback. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2799. a rabat możesz samemu sobie ewentualnie policzyć lub napisać (klikając na czerwone zdanie o rabatach) czy ci go dadzą na rower w promocji bo u nich to może się nie łączyć. Nie liczyłabym na 2500. 

w cenie zakładanej na podobnej klasie osprzętu masz sugerowanego już przez GTB Indianę z lepszą korbą przynajmniej. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...