Skocz do zawartości

[korby] Problem ze zdjęciem


Ciapciak27

Rekomendowane odpowiedzi

Problem polega na tym, że korby zamocowane na kwadracie jakby to nazwac... "zapiekły sie" i mam problem z demontażem (używałem naprawdę dużo siły, oczywiście posiłkując się ściagaczem do korb i lipton :P) znacie jakiś specyfik który mógłby pomóc? Nie wiem czy warto uzyć wd40-stki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Suport na kwadrat to antyk. Z tańszych rozwiązań Octalink.

 

Natomiast z perspektywy czasu ( przerobiłem Kwadrat, Octalink i HT2) najbardziej polecam właśnie ostatnie rozwiązanie, czyli HT2. Wyciągnięcie korby jest bardzo proste, całość jest bardzo sztywna, nic nie jest dokręcane "na chama" więc i potem nie ma takich problemów jak u Ciebie.

 

A i cena wcale taka wysoka nie jest. Korba Deore kosztuje ~300 zł i jest to już naprawdę kawałek fajnego sprzętu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

heh ten supporcik, jest w w rowerze typu dirt. Ten kwadrat włoże do innego bajka, a do dirta mam na oku: https://rowerowy.com/sklep/czesci/wklady-suporty/suport-bmx/prod/dart-euro-bb. tylko jeszcze odpowiedniej korby nie mam :P znaczy mam ale troche lipa bo jest sprzedawana bez tarcz a sama tarcza kosztuje 150zl. chyba ich pogieło. >>shimano slx m7000

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...