Skocz do zawartości

[Aliexpress] Sprawdzone zakupy


Rekomendowane odpowiedzi

Filmiku nie mam a w zamówieniu brałem komplet bo łańcuch wychodził jakieś 50 zł w komplecie

Screenshot_2021-06-01-17-50-49-496_com.alibaba.aliexpresshd.thumb.jpg.65dbb564e50c1ed1f96f9958a283a951.jpg

No cóż, jak się nie uda to nie będę płakał, cieszę się że w ogóle doszło, to pierwsze zamówienie z czajna, czaiłem się z tym i tak od kilku miesięcy/lat.

Pozdrow'er

  • +1 pomógł 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na allegro są łańcuchy 9s za 70plnów nawet XT,deore ale 116 ogniw przy kasecie 50t to bym potrzebował 126 którego chińczyk nie dał i albo zamówię osobno z chin i poczekam miesiąc albo kupię w pl i na dwie spinki połącze z dodatkowym odcinkiem łańcucha.

Zrobię wam porównanie tej przerzutki z alie i starej deorki rd-m510 którą odkręciłem od roweru na złomie, ciekawe czy z tym extenderem obsłuży 50t 

Pozdrow'er

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, Labell napisał:

Chińczyk pewnie będzie chciał filmik jak otwierałeś paczkę

Przerabiałem jak dostałem widelec pseudo karbon a nie alu. Nalepka z wagą wskazywała 1260g gdzie sam alu ważył 1300g.

@Sobek82 zrób dispute, bez odsyłania tylko kasa i napisz, że chcesz zwrot kasy za łańcuch ( ja bym się nie szczypał i wziął cenę średnią z ali tej marki, albo po bandzie i cenę z PL średniej półki .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zrobiłem dispute i wpisałem 100 plnów

suport bb51 vs bb91 czajna

IMG_20210601_215606.thumb.jpg.2c6ac1fd52568b146afc81c7d9db85bc.jpg

 

Wózek i ramie wewnątrz ze stali, reszta tworzywo, nie rozbieralny, wszystko łącznie z kółkami na wcisk. Nastoletnia deorka wygląda lepiej.

IMG_20210601_221342.thumb.jpg.83c514afac409c5aed6db3692f67ed45.jpg

 

 

IMG_20210601_221642.thumb.jpg.5ab710221c92fac4a81072e2bcfeba54.jpg

 

IMG_20210601_221713.thumb.jpg.a25368aaca7d34197254e785b75c0339.jpg

 

Pozdrow'er

Edytowane przez Sobek82
  • +1 pomógł 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przerzutka wygląda bardzo słabo, chyba gorzej niż Tourney.

Grubość ścianki w suporcie jest zaskakująco mała. Nie zdziwie się, jeżeli to się rozpadnie przy mocniejszym dokręceniu lub odkręcaniu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sobek ma stalowe serce, ale aksamitne ręce, może nie ukręci,

Ale kopyto już z ołowiu,  więc ciekawe jak kaseta się sprawdzi, u mnie jakaś ali  china 9s 11-42,  zmieniają się biegi, ale jest taka wiotka,  z gumi- luzem i to się czuje "nogami" przy redukcji  w miękkim zakresie- na razie przebieg symboliczny...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A mi się akurat "skręcany pressfit" ztto dosłownie rozpadł przy montażu. Jedna miska była spoko, druga nie trzymała wymiaru, frezy pod klucz w połowie skręcania już praktycznie nie istniały, później miska się odkształciła i łożysko ledwo się obracało. Nawet nie wkręciłem do końca żeby mufy nie uszkodzić

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 28.05.2021 o 13:57, macia22 napisał:

Hej,

Szukam lampki pozycyjnej- PRZEDNIEJ do jazdy w dzień na szosie- coś pokroju bontrager ion 200rt. Macie coś sprawdzonego u naszych chińskich przyjacieli?

Fajnie, gdyby była mała i np zmieściła się jakoś sprytnie pod garminem. Rozmiar typu convoy s2+ jest dla mnie już za duży.

 

Dzięki za pomoc

Ja ostatnio takową od sprawdzonej firmy latarkowej zakupiłem https://pl.aliexpress.com/item/33046014882.html z promocją i kodami wyrwałem ją za 21€, doszła w 3 tygodnie. Ma tryb pozycyjny wśród 3 trybów standardowych przełączanych. Dodatkowo w opcji można włączyć turbo oraz SOS/Strobe. Także za te pieniądze fajna opcja i alternatywa do Convoy. Dodatkowo miło, że tutaj akumulator jest w zestawie ;)

 

A czy ktoś z Was może polecić jakiś dobry sprawdzony sklep z ciuchami kolarskimi na ali (fajnie jakby ten sklep poza zestawem na krótko, oferował również wariant cieplejszy, typu bluza z długim rękawem czy kamizelka do kompletu)? Bądź też może kupował w jednym z tych poniżej i warto się nimi zainteresować?

https://pl.aliexpress.com/item/1005001846174504.html

https://pl.aliexpress.com/item/4000919382053.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Fludi Ja brałem tutaj: https://pl.aliexpress.com/item/10000305158014.html , na razie nie mam żadnych zastrzeżeń. Szczególnie chwalę sobie wkładkę jest naprawdę komfortowa. Będzie już z 500km. przejechane w tym wdzianku / kilka razy prane i póki co nic się nie dzieje ani nie rozpada. ;) Co do kroju i spasowania również bez uwag udało się dobrać odpowiedni rozmiar po przewertowaniu komentarzy pod aukcją, w moim przypadku przy 182 cm. i 81 kg. rozmiar XL jest idealo.

Edit: Wariant oczywiście z szelkami. ;)

Edytowane przez keltu
  • +1 pomógł 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli mam paczkę nierejestrowaną, która od 27 kwietnia jest w PL ale nadal nie została doręczona, to już raczej nie dotrze, co?

Zamawiam różne drobiazgi i duperele z ali regularnie, zdarzylo mi się raz czy drugi, że coś nie dotarło, ale w tym roku to jest jakiś dramat, z ośmiu rzeczy trzy są w PL od miesiąca przeszło i nic. Chyba mam dość.

  • +1 pomógł 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...