Skocz do zawartości

[Aliexpress] Sprawdzone zakupy


Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...

Hej,

Szukam lampki pozycyjnej- PRZEDNIEJ do jazdy w dzień na szosie- coś pokroju bontrager ion 200rt. Macie coś sprawdzonego u naszych chińskich przyjacieli?

Fajnie, gdyby była mała i np zmieściła się jakoś sprytnie pod garminem. Rozmiar typu convoy s2+ jest dla mnie już za duży.

 

Dzięki za pomoc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy możecie polecić jakąś korbę na kwadrat do napędu 1x. Pierwotnie była 3 rzędowa. Będzie zestawiona z takim  kompletem :US $36.57  6%OFF | LTWOO A7 10 Speed Shifter + Rear Derailleurs + 42/46T ZRACE Cassette / BCD104 Chainrings + SUMC Chain Groupset, PCR BEYOND M6000
https://a.aliexpress.com/_mOClL7n

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kup przerzutkę 11 rzędową, jest wykonana z dużo lepszych materiałów. Mam 10 rzędową i 11 rzędową, 10 rzędowa wózek ma plasteliny, gorsze śruby. Dodatkowo zamawiając wszystko w jednej paczce narażasz się na cło, patrząc na komentarze z Polski przesyłka będzie przepakowana w Holandii i przejdzie przez WER Warszawa, już pominę to że przez ten rodzaj przesyłki będzie to długo szło.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ma ktoś z Was jakieś sprawdzone aluminiowe końcówki pancerza przerzutki i hamulca? Kolor złoty, bez napisów itd. 

Trochę tego jest, ale hamulcowe w większości przypadków są jakieś dziwnie długie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 28.05.2021 o 16:20, sandinista napisał:

Czy możecie polecić jakąś korbę na kwadrat do napędu 1x. Pierwotnie była 3 rzędowa. Będzie zestawiona z takim  kompletem :US $36.57  6%OFF | LTWOO A7 10 Speed Shifter + Rear Derailleurs + 42/46T ZRACE Cassette / BCD104 Chainrings + SUMC Chain Groupset, PCR BEYOND M6000
https://a.aliexpress.com/_mOClL7n

a nie ma możliwości wymiany tylko blatu w starej korbie? ja tak zrobiłem 3x -> 1x

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jedynie kliknąć odbiór a zaraz potem zrobić dispute, że brak cześci zamówienia. Do tego dołącz fotki j.w. ( najwazniejsza z wagą paczki, bo to pozwoli ustalić ew. brak )

Chyba, że się coś zmieniło - ale do tej pory ja tak reklamowałem niezgodności.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Sobek82 napisał:

Wszystko byłoby pięknie gdyby nie to że brakuje łańcucha, coś da się z tym zrobić zanim kliknę zamówienie zostało odebrane?

 

Pozdrow'er

Sprawdź czy naprawdę wybrałeś opcję z łańcuchem. Może być tak że kupiłeś zestaw bez łańcucha jeśli było kilka opcji w ofercie do wyboru.

Płaciłeś cło?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...