Skocz do zawartości

[Aliexpress] Sprawdzone zakupy


Rekomendowane odpowiedzi

W dniu 13.10.2020 o 09:26, shiler napisał:

Rama z kołami i transportem + dopłata żeby cła nie było to jakieś 4000-5000, klamkomanetki 105 z zaciskami to 1700, do tego tarcze, suport, opony, kaseta, łańcuch to 1000-1300 w zależności od tego co tam wsadzę, resztę przełożę ze starej szosy. Powinno wyjść jakieś 6-7 tys.

Czesc, możesz sie podzielić dopłatami, które Ci nałożyli do ramy i kół? Planuje kupić, ale przeraziły mnie cła antydumpingowe itp. Czy ten ichni "DPD bezcłowy" rzeczywiście działa? Dzięki za info

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koła możesz z powodzeniem kupić z wysyłką z Europy, kilka firm ma magazyny we Francji czy Hiszpanii a CSC nawet w Polsce.

Cytat

Czy ten ichni "DPD bezcłowy" rzeczywiście działa?

To polega właśnie na wysyłce z europejskiego magazynu. Ewentualnie jeśli nie mają tego na miejscu w EU to leci z chin do magazynu, ogarniają sobie wszelkie sprawy celne i tobie nadają już jako paczka europejska

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mod Team

Nie do końca to jest to samo co wysyłka z magazynu EU.

W 2019 brałem koła CSC (swoją drogą bardzo nie polecam) i za dodatkowe $60 oni wysyłali to z Chin, ale opłaty celne robili z góry, niektóre inne chińskie firmy oferują coś identycznego. Być może teraz mają magazyn EU, nie wiem.

DPD Shipping no customs tax (carbonspeedcycle.com)

Cytat

Pay extra 60usd in advance for 1 pair to avoid custom tax (we prepaid customs tax together with shipping cost in my side)

I tak, faktycznie to działa. Wysyłali mi obręcze w ten sposób 3x (bo się zniszczyły z ich winy) i zawsze dochodziło bez opłat.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Mihau_ napisał:

Koła możesz z powodzeniem kupić z wysyłką z Europy, kilka firm ma magazyny we Francji czy Hiszpanii a CSC nawet w Polsce.

To polega właśnie na wysyłce z europejskiego magazynu. Ewentualnie jeśli nie mają tego na miejscu w EU to leci z chin do magazynu, ogarniają sobie wszelkie sprawy celne i tobie nadają już jako paczka europejska

Dziękuję za info Panowie. Zdecyduje się zatem 🙂

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mod Team
  • 2 tygodnie później...

Ja zamówiłem z allegro za półtora stówki, właśnie dotarł, pudełko firma Kands, czyli coś o rowerach pojęcia mają, ufam, że ich uchwyt będzie ok, później rozpakuje i wrzucę fotę. Uchwyt na dwóch nóżkach jak ten z Ali powyżej, szukałem takiej konstrukcji gdyż nie mam za dużo miejsca na taki z Lidla/Juli z czterema nogami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...