Skocz do zawartości

[Aliexpress] Sprawdzone zakupy


Rekomendowane odpowiedzi

Odnośnie zużycia butów to na freeriderach tego nie widać ale w zwykłych sportowych butach bym nie jeździł - zapomniałem kiedyś butów rowerowych  na 3 dniowy wypad i moje adiki nabawił się dziur o średnicy kilku cm i głębokości około 1cm. Trampki zalatwisz takimi pinami w kilka minut. Krawędzie tych śrub są ostre jak nóż.

Teraz, MaxCava napisał:

Czyli zwykłe śrubki @Dokumosa? Ja mam takie piny:

image.png.9e3376d8ad09cd2e6ed2636358564eac.png

 

I podobnych szukam, tylko krótszych.

To po co pytasz w temacie o wspomnianych pedałach?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Te kwadratowe z Ali trzymają gorzej ale piny niższe i bardziej się stopa o samą platformę opiera, pewnie obuwie niszczą w mniejszym stopniu, poza tym śrubki można na krótsze zmienić jakby co. Jednak jeśli ci zależy na nieuszkadzaniu butów to musisz po prostu zrezygnować z trzymania- innej opcji nie ma, bo trzymanie jest osiągane tylko i wyłącznie poprzez wgryzanie się w buta.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W temacie pedałów to zrobiłem kilka zdjęć porównawczych dwóch typów IMHO zacnych nylonów z ali. Konstrukcyjnie są identyczne (te same osie, te same łożyska 3szt/pedał, nie ma żadnych ślizgów). Różnią się korpusem ale powierzchnia styku z butem jest taka sama... Zdjęcia mocno mają rozjaśnione darki ale te pedały są naprawdę czarne a nie antracytowe.

https://pl.aliexpress.com/item/4000216539778.html?spm=a2g0s.9042311.0.0.7f375c0fvOpheT

https://pl.aliexpress.com/item/4000372079984.html?spm=a2g0s.9042311.0.0.27425c0fD2Finr

20200417_121416_resize.jpg

20200417_121446_resize.jpg

20200417_121536_resize.jpg

20200417_121551_resize.jpg

20200417_121615_resize.jpg

20200417_121649_resize.jpg

20200417_121714_resize.jpg

Edytowane przez Dokumosa
  • +1 pomógł 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jakie ma to znaczenie? Jedno u drugie to najtańsza chińszczyzna więc raczej nie podrabiają się nawzajem. Prędzej "brandują" (jeśli w tym przypadku w ogóle można rozpatrywać to w konteķście marek ;)) jakieś chałupnicze produkty robione wg jednego oklepanego do bólu wzorca.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 25.04.2020 o 20:03, dawid22 napisał:

Ktoś testował torby tych producentów?:

 

Tych co wymieniłeś nie. Ale mam taką
https://a.aliexpress.com/_BTu48g

Jakość jest ok. Nawet bardzo. Jedyne co w niej mnie zawiodło to wielkość. Jest upiornie wielka. W gravelu ledwo mi się zmieściła między siodło a koło.  Choć wielkość może być zaletą przy dalszej jeździe. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie bardzo wiem, czy to sprawdzony zakup. Wkręciłem, trzymają, to chyba sprawdzony.

Tytanowe śruby Risk-a M6x20. W cenie jakiej są nigdy bym nie kupił, ale że RU mieli fajne kupony to połasiłem się na odrobinę luksusu. Ten kolor po prostu u mnie pasuje, a na tytanowych wygląda lepiej niż na stali.

 

001.JPG

002.JPG

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam klucz 40-210. Ustawiłem na 80 nic się ze śrubą nie stało. Więcej nie dokręcam bo i tak maks. to 40 w rowerze.

Nawet nie strasz, że coś się z nimi dzieje. Nawet rosjanie nie narzekają, a oni potrafią rozebrać nierozbieralne, żeby sprawdzić jakość.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...