Skocz do zawartości

[Aliexpress] Sprawdzone zakupy


Rekomendowane odpowiedzi

U mnie drobnica zwykle idzie grubo ponad miesiąc. Z grubszych rzeczy też duże lagi (ale już w PL). Zamówiłem 3 ramy węgielne na początku grudnia. Zwykle z tego źródła szły 2 tygodnie i były w u mnie ze wszelkamimi formalnościami po drodze. Tym razem za 5 dni minie miesiąc jak na cle w Wawie leżakują.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, cervandes napisał:

Mam parę paczek w drodze i nie dotarła do mnie już druga z końca listopada. Za moment miną dwa miesiące, zaczynam się niepokoić. Nigdy żadna paczka nie jechała do mnie dłużej niż równy 1 miesiąc a tu cała seria takich, które w miesiąc nie przyjechały. Też tak macie?

Tydzień temu dostałem paczkę z października. Dalej czekam na zamówienie z początku listopada.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, SoloTM napisał:

Tanie gacie na lato/upały

Widzę sporo kupujesz konfekcji z ali. Jak u nich wygląda z rozciągliwością lajkry? Sporo się poddaje czy to raczej sztywne ciuchy?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie zaginął w trasie czujnik prędkości wysłany podczas akcji 11.11, otworzyłem spór ze czas minął i dostałem zwrot kasy. Koledzy dobrze radzą - jak termin dostawy i ochrona kupującego mija a towar nie dotarł, otworzyć spór i zwrócą kasę, jak nie sprzedawca to Ali.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na ali sprzedawca nie widzi kasy do czasu potwierdzenia otrzymania towaru bądź upływu czasu ochrony kupującego jeśli w międzyczasie nie otwarto sporu. Ostatnio otworzyłem spór bo otrzymany mostek miał delikatnie inny kształt i inne logo sprzedawca wyparł się, że to nie jego mostek, że sprawdzał wiele razy i że ma zdjęcia na dowód. Jakoś nie przekonał tym serwisu i 100% kasy zwrócili.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak macie problem z paczkami, że nie doszły to dwie drogi, zwrot kasy albo wydłużenie terminu:

1. Zwrot kasy, robicie "dispute", zaznaczacie, że nie ma paczki i chcecie kasę za zakup ( zawsze piszę, że muszę to mieć i kupię lokalnie )

2. Wydłużcie czas oczekiwania, tylko nadal pilnujcie, jeśli nie doszła w wydłużonym to zwrot kasy.

 

Tak, są cyrki, mi paczki przychodziły do miesiąca, a pierwszy raz zdarzyło się, że paczek z połowy listopada nie mam.

@SoloTM ten link do www.alipaczka.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Danuel napisał:

Jak u nich wygląda z rozciągliwością lajkry? Sporo się poddaje czy to raczej sztywne ciuchy?

Kupiłem tylko jeden komplet na lato ( z ciuchów ) bo rękawiczek nie liczę. I ten komplet w porównaniu do tego co mam ( i miałem ) jest jakby z grubszego materiału ( spodenki ) i mniej rozciągliwego. Ale ja miałem ( teraz mam tylko 1 ) stare, ale oryginalne ciuchy od Nalini z drugiej połowy lat 90tych.  Komplet, który kupiłem za 50 pln, po przymiarce, jest ok ( poza zbyt szerokim kołnierzem ) coś więcej to powiem na wiosnę/lato jak użyję kilka/kilkanaście razy i po x praniu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie kupiłem, ale mocno uwzględniałem jako opcja, przeszukałem wszelkie fora i stwierdziłem że nie warto. Są to dosyć niskiej jakości piasty, głównie chodzi o trwałość. Lepiej kupić za tyle samo Novatec, ja osobiście kupiłem ostatecznie Dartmoor Reel, lepsza budowa niż novatec i standardowe łożyska bo oś mniejszej średnicy. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, djzwierzak napisał:

Ktoś kupował z was piaste marki koozer ?

Mam koozera xm490 wersja 6 zapadek 72klików to jest to samo co dartmoor reel :) Nawet bębenek pod srama pasuje od reela do niej.

Generalnie polecam, latam już na niej 2 sezon, natomiast łożyska które tam siedzą mi padły po 6 miesiącach.

Edytowane przez siejak1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, djzwierzak napisał:

Jak z czesciami zamiennymi ?

Prawdopodobnie wszystko pasuje od dartmoor reel ja sprawdziłem [bębenek,podkładkę na nim i uszczelkę] ośka wygląda na taką samą.

Teraz, SoloTM napisał:

Jak wygląda sprawa z wymianą łożysk ?

Banalna sprawa, w bębenku wymieniasz jak w novatecu ba nawet łatwiej bo z obu stron są odkryte a nie siedzi głęboko, natomiast w samej piaście lewe wybijasz uderzając w ośkę po wyciągnięciu bębenka a prawe również oską tylko odwróconą.

Nowe wbiłem poprzez stare łożyska. 

Edytowane przez siejak1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałem piastę Koozer xm490 i nie mogę polecić. Po około 4 miesiącach jeżdżenia zaczęła wydawać trzaski. Okazało się, że 3 spośród 6 zapadek zakleszczyły się w swoich gniazdach, przy okazji je uszkadzając. Zapadki udało mi się odblokować, ale ich gniazda i sprężynki są odkształcone. Dodatkowo na całym obwodzie bębenka, między zapadkami widnieją wyraźne wgniecenia. Podejrzewam, że będzie to przyczyną kolejnych problemów. Ostatecznie piasta wylądowała w kole zapasowym, a do podstawowego koła trafił Novatec D792SB. 

IMG_20200122_202928.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...