Skocz do zawartości

[Aliexpress] Sprawdzone zakupy


Rekomendowane odpowiedzi

https://pl.aliexpress.com/item/ultra-light-mountain-MTB-bike-racing-road-track-bike-crankset-hollow-tooth-plate-34-36-chainring/32636007744.html?spm=a2g0s.9042311.0.0.8MRAMz

Polecam, fajna korba w dobrej cenie. Coś jak deore, tylko taniej.

Wszystko proste, montaż ok, wytrzymałość w porządku, sztywność też.

Suport od kompletu też wygląda ok, ale przejechał na razie za mało żeby można było stwierdzić ostatecznie.

Zębatka n-w trzyma łańcuch dobrze.

Wady, jakie stwierdziłem:

- końcówki korby wystają dość daleko za gwinty pedałów, czyli łatwiej zahaczyć o coś

- nie da się skontrować luzów plastikową nakrętką, trzeba ręcznie i dociągnąć imbusami

- zębatkę trzeba zamontować od strony wewnętrznej, nie zewnętrznej (w miejsce środkowej nie ostatniej tarczy trójrzędowej korby), inaczej niż jest pokazane na zdjęciach, więc ktoś, kto się nie zna będzie miał złą linię łańcucha.

Ogólnie za 200 zł korba suport i n-w w jakości umożliwiającej normalną jazdę to super oferta imo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Mam taką korbę i nie widzę mankamentów. Przynajmniej w zastosowaniach czysto rekreacyjnych. Przejechała już około 3000km i działa, jak powinna. Pewnie do katowania na zawodach i treningach się nie nadaje, ale do turystyki jak najbardziej.

Wszystko jest kwestią potrzeb.

  • +1 pomógł 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

Ja też, jeszcze jakby tam guma była.... Mam sciskac swojego srajfona za 4900zl?

 

 

 

Ja używam tego. Przyczepione 2 trytytkami do starej bazy HR. Rok już przeżylo, trzyma lepiej niż cokolwiek innego, a kosztuje 3zl z groszami:

 

Spider man stand Car Holder suport Cell Phone Holder Spider Mobile Phone Holder For Iphone 6 Plus Stent For Samsung S6 Edge S5 
http://s.aliexpress.com/mMBVFfqQ?fromSns=Copy to Clipboard 
(from AliExpress Android)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

https://www.aliexpress.com/item/ROCKBROS-Cycling-Rear-Seatpost-Bag-3D-Shell-Rainproof-Saddlebag-Reflective-Bike-Bag-Shockproof-Bicycle-Bag-MTB/32794718820.html

HTB1ensFPFXXXXchXVXXq6xXFXXXD.jpg

Fajna torba. Dobra jakość wykonania, nie ma się do czego doczepić. W środku małe siateczkowe kieszenie po obu bokach + jedna kieszonka, z siateczki, na zamknięciu.

 

Zapomniałem dodać że gratis dostałem opaskę fluorescencyjną na rękę z logo firmy. 

Edytowane przez Dziubek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
3 godziny temu, HarveyDent napisał:

@Mprado mógłbyś coś więcej napisać o jakości wykonania tej lampki ? Faktycznie cały korpus aluminiowy ? Wszystko dobrze spasowane ?

Mam kilka tanich lampek z Ali, ale to jest zupełnie inny poziom. Wykonanie na bardzo wysokim poziomie (cały korpus z aluminium), jest mała i bardzo lekka. Nie wypowiem się na temat trwałości gumowego uchwytu i pojemności akumulatora, bo jej jeszcze dobrze nie przetestowałem. Mój najlepszy zakup na Ali (w okolicach 10$). Ja biorę drugą.

  • +1 pomógł 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

https://m.aliexpress.com/item/32781503951.html?trace=wwwdetail2mobilesitedetail&productId=32781503951&productSubject=32781503951&shortkey=zQvyQRjA&addresstype=600

Gripy a'la ESI chunky, trochę bardziej śliskie niż oryginał, ale podobne.

Miałem oryginały, potem jedną parę z chin, które były słabe a te dają radę, i kosztują ok 10 zł ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 3.03.2018 o 22:57, malutki napisał:

Ktos już tu polecał olulary z AliE, też sobie 2 pary zamówiłem. Jak za 5 zł to wydają się być niezłe. Jednak jeszcze nie testowałem przez dłuższy okres

Okulary AliE

Zamówiłem 4 pary, po przetestowaniu rozdałem wszystkie znajomym, oprócz tych z czerwoną jakby transparentną oprawką, w silnym słońcu refleksy tak walą po oczach że poszły do kosza.

Wcześniej zamówiłem w PL i używam biało-zielone Accent Alliance i Uvex Sportstyle 215 black mat green,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gówniane okulary to niszczenie wzroku. Jakość wykonania plastiku jest fatalna, następuje rozszczepienie wiązki światła. Do tego filtr UV - mimo zapewnień oferty NIE WYSTĘPUJE. Przez przyciemniony plastik źrenica rozszerza się a do oka wpada więcej światła UV niż bez jakichkolwiek okularów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja potrzebuje jakichś oksów do 100zł z miejscem na korekcyjne. Najlepiej żeby były szkła ochronne(tj bez barwy nieprzyciemniające) i pomarańczowe, bo w zasadzie innych nie używam. Ktoś coś poleci? ;)

 

 

Edytowane przez Blue
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Udało mi się przetestować graty z Ali, które ostatnio zamawiałem:

1. Spodenki - na 182 cm, 84 w pasie wziąłem rozmiar L. Może być, ale M chyba leżałby lepiej. Poza tym są fajne. Szwy ok, zamki działają bez zacięć, w zestawie pasek. Z przodu uda wywietrznik, kieszeń na zamek jest z tyłu. Telefon 5,5" wchodzi swobodnie i nie przeszkadza przy kręceniu. Zamówiłem w zestawie z gaciami z wkładką, tu rozmiar L pasuje idealnie. Wkładka to kawałek miękkiej gąbki, więc niby jest, a jakby nie było. Tyle dobrze, że nigdzie nie obciera. Sam nie wiem, czy warte toto 8$ dopłaty.

2. Podsiodłówka - rewelacja. Dzięki kieszonkom wszystko ma swoje miejsce, nic nie lata i się nie obija. Uszyte mega solidnie, zamki też sprawiają doskonałe wrażenie. Zewnętrzna siatka na bidon bardzo ciasna, półlitrowa butelka to maks, co można bezstresowo wpychać. Większe może i wejdą, ale już nie chciałem testować.

3. Okulary - nie dla każdego ze względu na sztywne i podgięte do środka zauszniki. Mi przeszkadzało przez chwilę, potem się przyzwyczaiłem, ale na pewno znajdą się tacy, których będą uciskać za uszami. Poza tym wypas: komplet wymiennych szkieł, możliwość montażu szkieł korekcyjnych, regulowane noski, możliwość odpięcia zauszników i założenia paska. 

Edytowane przez Shiryu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...