Skocz do zawartości
  • ×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

Maksymalnie dozwolone są tylko 75 emotikony.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

• Podobna zawartość

• Myke
      Przez Myke
      Cena 3500 złotych
      Sprzedam używany Marin Four Corners 2018 rozmiar L. Nowe częsci w stosunku do oryginału to:
      - klamki hamulcowe Tektro RL520
      - manetki Sunrace SLR 96
      - XLC GR T05 Podkładki żelowe pod owijkę 
      - SHIMANO SP40 - Zestaw pancerzy i linek przerzutki
      - SHIMANO standard brake cable set- zestaw hamulcowy
      - owijka ACCENT AC Tape Czarna
      - opony Schwalbe Smart Sam 28x1.60 700x40C Performance LS Addix drutowa
      - bagażnik rowerowy XLC RP-R03 tył 26/28
      - sztyca siedzenia z jarzmem czarna długość 400mm średnica 27.2mm
      - obejma TEKTRO 1276A blk 30.0
      - błotniki rowerowe SKS Bluemels Matt 53mm
      - bidony Zefal Spring
      Wymienione częsci są nowe. Opony mają przejechane 5km w celu sprawdzenia przerzutek i hamulców po serwisie. Rower gotowy do jazdy. Stan jak na zdjęciach pod https://1drv.ms/f/s!AqOpDGUG2BPeuHdX0WOryoH0a_ok

• Exon15
      Przez Exon15
      Cześć,
      Mam okazje kupić ramę prodigy 9.81,w stanie bardzo dobrym za 200 zł, jedynym moim problemem jest to, że rama jest w kolorze szarym, a ja chciałbym ramę białą, i musiałbym ją przemalować, a to dodatkowe koszta (+50-60 zł), myślicie, że warto kupywać tą ramę, czy lepiej poczekać na jakąś inną okazję typu dartmoor street fighter, two6player, jeszcze zastanawiam się, nad tym, czy waga tej ramy będzie mocno zauważalna przy jeździie (3kg), gdy aktualnie aluminiowe ramy zazwyczaj ważą ok. 2kg
    • Exon15
      Przez Exon15
      Cześc.
      Planuje do mojego roweru dać napęd 1x10, plan mam taki:
      Manetka - SHIMANO ZEE SL-M640
      Korba - SHIMANO A ZEE FC-M640 36T 170mm
      Przerzutka - Shimano ZEE RD-M640 FR 10sp Shadow+
      Kaseta - Shimano Deore CS-HG50 11-36T 10rz.
      Łańcuch - Shimano Deore CN-HG54 116 ogniw 10rz
      Co sądzicie o takim napędzie? Czy to będzie działać? I jeszcze jedno pytanie, czy będzie mi potrzebny napinacz?
    • rookierider
      Przez rookierider
      Do sprzedania sztyca jak w tytule, używana przez pół sezonu 2018, stan idealny.
      Waga realna: 191g
      399zł

• SKYLEX
      Przez SKYLEX
      Witam ktoś kiedyś oklejał rower ? Dokładnie chodzi mi o tuning wizualny (jakieś kreski, napisy itd..) Czy zdało by to egzamin w rowerze MTB ? Mam jeszcze jeden pomysł ,po obejrzeniu cen kolorowych śrub imbusowych wpadłem na pomysł aby pokryć główki śrubek folią. Czy przy zakręcaniu lub odkręcaniu zdarłaby się ?