Skocz do zawartości

[fotelik dziecięcy] Kross Evado 6.0 rama 17 cali - czy możliwy montaż?


mat82pl

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

 

rozmawiałem dziś ze sprzedawcą roweru. Pytałem go o możliwość montażu fotelika do tego roweru. Powiedział, że przy 17 calach to nie da rady. Że będzie fotelik zapierał o oponę przy ruchu czy jakoś tak. Zalecał montaż bagażnika i mocowanie fotelika do bagażnika.

Czy faktycznie tak jest?  Czy jak mam rower crossowy dowolny i ramę 17 cali, to niemożliwy jest montaż do ramy pod siodełkiem tak jak z reguły są montowane? Kupując crossa nie zamierzałem mieć bagażnika, tylko w miarę potrzeby montaż fotelika od czasu do czasu. A z bagażnikiem i fotelikiem to już dla mnie za dużo kombinowania.

 

Bardzo proszę w miarę możliwości o odpowiedź szybką. Jutro chciałem zamówić.

 

Dziękuję.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Założysz ,  przy małych ramach i dużym kole jedynie czasami trzeba założyć inny stelaż , Hamax do swoich fotelików ma coś takiego w ofercie https://www.domenasportowa.pl/product-pol-116214-Stelaz-do-fotelikow-Caress-Siesta-Hamax-montaz-na-malej-ramie-uniw.googleshoppingpl.html?gclid=EAIaIQobChMI-8Coi8rm1QIVVs-yCh2TewFsEAQYBCABEgKjwPD_BwE

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 8 miesięcy temu...
W dniu 20.08.2017 o 22:20, gtb napisał:

Założysz ,  przy małych ramach i dużym kole jedynie czasami trzeba założyć inny stelaż , Hamax do swoich fotelików ma coś takiego w ofercie https://www.domenasportowa.pl/product-pol-116214-Stelaz-do-fotelikow-Caress-Siesta-Hamax-montaz-na-malej-ramie-uniw.googleshoppingpl.html?gclid=EAIaIQobChMI-8Coi8rm1QIVVs-yCh2TewFsEAQYBCABEgKjwPD_BwE

a orientujesz się może czy przy ramie 19" na kołach 29" potrzebny będzie ten stelaż dla małej ramy czy standard wystarczy? Rower author instinct.

 

Fotelik muszę zamawiać z neta, mam opcję zakupu od razu ze stelażem pod małą ramę (ale bez standardowego)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...