Skocz do zawartości

[geometria] Porównanie geometrii popularnych modeli

Rekomendowane odpowiedzi

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

• Podobna zawartość

• Przez norek00
      Cześć,
      szukam roweru szosowego do 5.000 zł. Co polecacie ? Będzie to moja pierwsza szosa. W sezonie jeżdżę ~150km tygodniowo.
      Myślałem o tym rowerze: https://www.decathlon.pl/p/rower-szosowy-edr-af-105/_/R-p-305449?mc=8529300&c=Czarny
      Niestety widzę, że z dostępnością słabo, a dodatkowo rower ten kosztował pół roku temu 4199 zł 😑. Co chwilę podbijają cenę.
      Co o nim sądzicie ? Znacie jakieś lepsze alternatywy ?
    • Przez Locks
      Dzień dobry
      Tak jak w tytule, przymierzam się do zakupu szosy z OLX
      https://www.olx.pl/d/oferta/kolarka-campagnolo-pelna-grupa-veloce-szosowy-kolarzowka-lekka-rama-CID767-IDIQQmk.html?isPreviewActive=0&sliderIndex=7
      Co o niej sądzicie, czy ten napęd daje rade ? Ogólnie podobno ba mały przebieg (co jest możliwe sądząc po wyglądzie). Dodam że udało się trochę zejść z ceny.

• Przez jaszmyr
      Poszukuję pierwszej szosy do jazdy, Zależy mi na rozmiarze 56 - 58 (mój wzrost 183 cm). Nie jestem znawcą w temacie rowerów, ale chciałbym znaleźć coś na sorze jeżeli chodzi o przerzutkę, coś zadbanego na początek mam nadzieję wspaniałej przygody. Prosiłbym też o podpowiedzi na co uważać i na co mógłbym popatrzeć. Gdzie szukać roweru poza fb, olx, allegro.
    • Przez Locks
      Podjąłem decyzję o zakupie drugiej szosy (pierwszą była stara używana szosa zakupiona przez OLX), na początku zastanawiałem się nad nowym tribanem rc120 z deca, ale ze względu na brak dostępności, miałem czas nad przemyśleniem sprawy i jak pojawił się już droższy model z hamulcami tarczowymi to stwierdziłem, że jednak lepiej poszukać czegoś używanego przy moim budżecie do 2000zł. Głównie patrzę na sklepy rowerowe które sprzedają używane rowery, bo jest jakaś gwarancja i od razu serwis. Sprawdzam tez czasami oferty na OLX, ale że nie mam zbytnio doświadczenia to trochę obawiam się zakupu. Na razie mam na oku te dwa modele z czego raczej preferuję ten drugi, dodam, że mam 176-7cm wzrostu
      rower szosowy bulls 600
      kolarzówka na wzrost 170-175 cm, rama READ PEAK + karbon widelec
      Teraz pytanie, czy są one warte uwagi ? Ten drugi wygląda na dość zadbany, zastanawiam się nad przerzutką Shimano 105 która jest w tym modelu, czy nie jest zbyt przestarzała, ponieważ z czego się orientuje to nowsze modele wyglądają trochę inaczej. Jestem też otwarty na inne propozycje, jeżeli ktoś widział lepszą ofertę, albo ma szosę na sprzedaż to chętnie się zapoznam (dodam że jestem z Łodzi i nie mam możliwości odebrania roweru z innego miasta).

Za wszystkie porady i odpowiedzi serdecznie dziękuję.

• Przez OCZOTON
      Witam serdecznie,
      Mam taki rower peugeot-1.jfif, jest to stary Peugeot, chciałbym się dowiedzieć, jaki to jest model.
      Z tego co wyczytałem i zobaczyłem w internecie to obstawiam, że jest to  UO-9 Super-Sport z przełomu lat 70' i 80'.
      Wiem, że zdjęcia nie są wyraźne, ale jego charakterystyczne cechy, to:
      "wajchy" przerzutek na sztycy kierownicy fabryczny bagażnik oraz oklejenie i teraz dla kogoś, kto się zna na tych sprzętach - kształt osłony przedniej kasety  
      Pozdrawiam serdecznie, Franciszek Trzebiński
      peugeot-2.jfif peugeot-3.jfif peugeot-4.jfif
  • Dodaj nową pozycję...