Skocz do zawartości

[zębatka, kierownica, stery, zacisk, opony] do 29 era, pilnie


Markus34

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, jak w temacie w weekend chciałbym poskładać rower a brakuje mi kilku rzeczy takich jak :

 

Zębatka narrow wiide 34t rozstaw 104

 

Manetka xt 780 10s, mocowanie i-spec B razem ze śrubą 

 

Kierownica 700-720 mm prosta ew. max 15 mm wzniosu 

 

Zacisk sztycy 34.9

 

Tarcze hamulcowe 160/180

 

Gripy 

 

I opony 29x2.2, saguaro, race king coś w tym stylu 

 

Preferuję odbiór osobisty, do 50 km dojadę, klamoty mogą być używane byle w b. dobrym stanie lub nowe, chodzi mi tylko o czas.\

 

Kontakt ze mną na numer 796-576-890

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Manetka xt 780 10s, mocowanie i-spec B razem ze śrubą 


Mam


 


Kierownica 700-720 mm prosta ew. max 15 mm wzniosu 


Mam Accent Execute 710mm prosta, leciutki wznios chyba.


 


Zacisk sztycy 34.9


Dartmoor czerwony


 


Tarcze hamulcowe 160/180


Xt 160 ice tech i tył 160 avid g3c czy jakos tak.


 


Gripy 


Czerwone Accent Silicone


 


I opony 29x2.2, saguaro, race king coś w tym stylu 


Nowa praktycznie Vittoria Barzo TNT pod mleko 29x2.25, 29x2.25 Schwalbe Racing Ralph, dosyc stary, ale jeszcze pojeździ, Obie zwijki. Mam też Race KInga 29x2.2, ale on raczej tylko pod dętke się nadaje, bo na mleku jest wiotki i ma bicie. Schwalbe i vittoria są równe,bez bicia i w 100% sprawne. Gripy też nie pocięte etc, tarcze proste i nie zużyte,zacisk również w bardzo dobrym stanie,Manetka jak nowa.


 


Jak zainteresowany to PW


Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Manetka xt 780 10s, mocowanie i-spec B razem ze śrubą 

Mam

 

Kierownica 700-720 mm prosta ew. max 15 mm wzniosu 

Mam Accent Execute 710mm prosta, leciutki wznios chyba.

 

Zacisk sztycy 34.9

Dartmoor czerwony

 

Tarcze hamulcowe 160/180

Xt 160 ice tech i tył 160 avid g3c czy jakos tak.

 

Gripy 

Czerwone Accent Silicone

 

I opony 29x2.2, saguaro, race king coś w tym stylu 

Nowa praktycznie Vittoria Barzo TNT pod mleko 29x2.25, 29x2.25 Schwalbe Racing Ralph, dosyc stary, ale jeszcze pojeździ, Obie zwijki. Mam też Race KInga 29x2.2, ale on raczej tylko pod dętke się nadaje, bo na mleku jest wiotki i ma bicie. Schwalbe i vittoria są równe,bez bicia i w 100% sprawne. Gripy też nie pocięte etc, tarcze proste i nie zużyte,zacisk również w bardzo dobrym stanie,Manetka jak nowa.

 

Jak zainteresowany to PW

 

Tobie dzieciaku podziękuję już raz miałem z Tobą deal zrobić to się jak kretyn zachowałeś więc nie zamierzam nic od Ciebie kupować nawet jak mi sam przywieziesz i piwo postawisz.

Zegnam!

Mam tarcze magura storm 180/160mm, oponę saguaro 2.0 oraz bontrager xr3 2.3 . wszystko używane

Tarcze liche więc dziękuję a opony wolałbym komplet i w sumie TNT,taki mam kaprys teraz.

Masz sporo ale ani saguaro, ani race kingów nawet podobnych...

Potrzebuję jeszcze tylko

 

Zacisk sztycy tylko chyba 36.4 chyba do carbonowej ramy scott scale 930, pisze jaka rama bo nie wie jaki zacisk, sztyca 34.9 mm

 

Komplet tarcz, najlepiej na pająku 

 

No i komplet opon jak wyżej, RK, SAGUARO ew. Geax Mezcal TNT

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...