Skocz do zawartości

[Opony] Vittoria Runibo Pro czy Schwalbe Kojak


Marcos85

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

 

Poszukuję o dłuższego czasu opony do mojego roweru Unibike Crossfire. Obecnie mam opony Schwalbe Tyrago 28 x 1.60 na Rodi Freeway 28".

I ostatecznie zdecydowałem się na 2 typy opon. Schwalbe Kojak 28 x 1.35 lub na Vittoria Rubino Pro 700c 28 x 23 lub 25.
Tylko nie mam pewności czy Vittoria może mieć maksymalne obciążenie do 100kg tak jak Schwalbe Kojak? Zależy mi na tym aby ktoś doświadczony wypowiedział się czy opony Włochów mogą utrzymać kolarza, który waży w okolicy 100kg. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najlepiej producenta zapytaj - Vittoria robi dobre opony. Shwalbe odradzam z dwóch powodów:

 

1. Wszystkie które teraz można kupić są krzywe,

 

2. Podobno te z obecnej produkcji mają gorszą mieszankę niż rok temu (zasłyszane w serwisie który opon na pęczki sprzedaje). 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ten komplet opon które były wytrzymał mój test. Czy dzisiejsze wypusty są tak samo dobre to nie wiem. Niczego nie zapewniam skoro nawet producenci nie trzymają się standardów. Jednak teraz wziął bym vittoria a nie shwalbe-guffno

Po zatem możesz traffic na wadliwy towar i co? . Powiesz ze źle doradzilem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie o to chodzi. Chodziło mi o to czy są osoby, które miały styczność z oponami Vittoria Rubino Pro 700c, ty napisałeś że będzie ok w porównaniu z Kojakami. Jesteś drugą osobą, która pisze ze Kojaki w tym roku są słabe niż wcześniejsze modele. Nigdzie nie widziałem postów, opinii czy sugestii że coś nie tak jest z Kojakami. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...