Skocz do zawartości

[piasta] nowy bębenek z systemem zapadkowym pstryka jak rowerki dla dzieci. Czy to normalne?


thepanone

Rekomendowane odpowiedzi

Hej,

 

zamówiłem koła z piastami "DT 370 32h". Tylne dostałem takie fajne pstrykające jakie dostają dzieci na komunię. Zastanawiam się czy każda tylna piasta DT 370 32h tak pstryka czy dostałem jakiś bonus. Drugie pytanie, po kiego grzyba produkuje się takie pstrykające piasty, czy jest ktoś komu się to podoba w wieku powyżej 8 lat?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej,

 

zamówiłem koła z piastami "DT 370 32h". Tylne dostałem takie fajne pstrykające jakie dostają dzieci na komunię. Zastanawiam się czy każda tylna piasta DT 370 32h tak pstryka czy dostałem jakiś bonus. Drugie pytanie, po kiego grzyba produkuje się takie pstrykające piasty, czy jest ktoś komu się to podoba w wieku powyżej 8 lat?

przynajmniej nie będziesz musiał używać dzwonka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie też wydaje się to zabawne ale niektórzy lubią jak im pstryka . Były na forum tematy w których ludzie pytali jak wzmocnić ten dźwięk .

Co do shimano to ( chyba ) kiedyś XT i XTR było głośne . Takie profesjonalne :)

A co do porady praktycznej GTB dobrze pisze . Tylko nie można przesadzać ze smarem żeby nie ,,skleić " mechanizmu .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jest piasta 3 zapadkowa, wystarczy pociagnac za bebenek i pokaza sie zapadki. Odradzalbym smarowac te zapadki, bo kluczowe dla nich jest jak najszybciej sie zazebic. Bo jezeli tylko 1 zapadka zaskoczy, pozostale 2 jeszcze nie zdaza i mocno depnie sie w korby to moze ja urwac.

Glosne zapadki swiadcza o sprawnie dzialajacym systemie zapadkowym, jezeli robi sie cichy to jest sygnal zeby zajrzec do srodka i je wyczyscic

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...