Skocz do zawartości
WaldekWielki

[rower] GT Avalanche 3.0 M - Marzocchi Bomber Air - 3x9 SLX

Rekomendowane odpowiedzi

WaldekWielki

Dzień dobry,
Mam do sprzedania rower GT. Poniżej parametry:
Rama: GT Avalanche 3.0 rozmiar M
Amortyzator: Marzocchi Bomber mx pro eta 100mm air
Korba: Shimano SLX FC m660
Kaseta: Sram PG 990
Manetki: Shimano Deore m510
Hamulce: Shimano BR/BL m395
Tarcz ham. Shimano SM-RT56-S 160mm
Prze t. Shimano Deore XT RD m772
Prze p. Shimano SLX FD M660
Koła
Piasty: NS BIKES CO oraz NS BIKES CO.
Obręcze: MTX 33 oraz MTX 39
Opony: Scott MANX 2.0K
suport: SM-BB52
Kierownica: Bontrager
Siodełko: Selle Italia
Mostek: Driver
Stery: FSA
Gripy: Kross

Rower w stanie bardzo dobrym zarówno technicznie jak i wizualnie.
Jest po pełnym przeglądzie, w którym został wymieniony między innymi suport, oraz łożyska w tylnym kole na nowe.
Nie wymaga wkładu finansowego.
Cena do negocjacji.
-Amortyzator na ladze/tulei ślizgowej nie ma ani jednej ryski, odprysku, czy nawet małego odbarwienia. Trzyma powietrze, brak jakichkolwiek wycieków. Blokada, regulacja twardości (poprzez napompowanie) oraz regulacja odbicia działają celująco.
-Osprzęt w bardzo dobrym stanie, zębatki korby jak i kasety w stanie 9/10 więc jeszcze kilka dobrych tysięcy będzie można przejechać
-Klocki hamulcowe ok. 90%
-Koła proste, w tylnej piaście zostały wymienione ostatnio łożyska na nowe, obydwa toczą się teraz idealnie gładko i bez żadnych oporów

Zdjęcia

Zachęcam do odbioru osobistego w Przemyślu, Jarosławiu, Rzeszowie lub Krakowie
Na wszelkie pytanie odpowiem mailowo: dabwladyslaw@gmail.com lub pod telefonem: 667-859-608
Wysyłka pobraniowa, tylko po przedpłacie 100zł
Cena 2449zł do negocjacji.

post-137942-0-77859200-1502814187_thumb.jpg

Edytowane przez WaldekWielki

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

• Podobna zawartość

• Hanzo
      Przez Hanzo
    • DaSt
      Przez DaSt
      Proszę po raz kolejny Was o radę. W zimę zamierzam dość mocno zmodernizować swój rower, bo i jego wiek i zużycie już tego wymaga. Napęd tez idzie do wymiany, choć nie cały. Kasetę mam alivio HG400, którą kupiłem przed sezonem, więc zostaje i łańcuch HG-X 10rz. Zamierzam założyć korbę Deore M6000 z przerzutką z tej samej grupy i dylemat mój jest taki czy warto się jeszcze pchać w napęd z 3 tarczami z przodu, czy może założyć już 2 tarcze ? Rower to Kross Level A5 z 2014 roku w kołach 26". Jeżdżę w 95% po mieście. Lubię twarde przełożenia, tzn kaseta od 5 zębatki w dół, przód głównie największa tarcza (44z), na podjazdach środkowy blat (32z), najmniejszy jest nowy, nieużywany  Pytanie, czy jak przejdę na 38/28 będę mocno czuł brak przełożeń ? czy ktoś ma takie doświadczenia ? Niestety ciężko znaleźć (mi się nie udało) by korby 2x miały blaty np. 42/32. z góry dziękuję za pomoc. 
    • Rimuss
      Przez Rimuss
      Witam serdecznie mam problem w wyborze hamulców. Moja jazda wygląda tak czasami jadę '' po bułki do sklepu'' a czasami lubię sobie pojeździć trochę ostrzej i jakieś lepsze hamulce są mi potrzebne budżet to 300-350 około z tarczami. Mogę zamawiać z Aliexpres bo to wsumie to samo a jest taniej. Liczę na was  Mocowanie pm i chciałbym żeby tarcza z przodu miała 180mm
    • levlew
      Przez levlew
      Cześć! Zastanawiam się czy manetki SLX (przerzutka) w systemie I-Spec II będą pasowały do dźwigni halmuca Deore, także I-Spec II. Chciałbym złożyć rower z napędem SLX i hamulcami Deore i jednocześnie mieć "porządek" na kokpicie. I-Spec II zostało w tym celu stworzone, ale nie wiem czy nie ma jakichś różnic między manetkami/dźwigniami poszczególnych grup.
    • Myke
      Przez Myke
      Cena 3500 złotych
      Sprzedam używany Marin Four Corners 2018 rozmiar L. Nowe częsci w stosunku do oryginału to:
      - klamki hamulcowe Tektro RL520
      - manetki Sunrace SLR 96
      - XLC GR T05 Podkładki żelowe pod owijkę 
      - SHIMANO SP40 - Zestaw pancerzy i linek przerzutki
      - SHIMANO standard brake cable set- zestaw hamulcowy
      - owijka ACCENT AC Tape Czarna
      - opony Schwalbe Smart Sam 28x1.60 700x40C Performance LS Addix drutowa
      - bagażnik rowerowy XLC RP-R03 tył 26/28
      - sztyca siedzenia z jarzmem czarna długość 400mm średnica 27.2mm
      - obejma TEKTRO 1276A blk 30.0
      - błotniki rowerowe SKS Bluemels Matt 53mm
      - bidony Zefal Spring
      Wymienione częsci są nowe. Opony mają przejechane 5km w celu sprawdzenia przerzutek i hamulców po serwisie. Rower gotowy do jazdy. Stan jak na zdjęciach pod https://1drv.ms/f/s!AqOpDGUG2BPeuHdX0WOryoH0a_ok