Skocz do zawartości

[Spodenki] Brak wsparcia dla kości kulszowych. Jak zmienić wkładkę ?


Marcin44

Rekomendowane odpowiedzi

Jestem osobą wysoką ale szczupłą przez co dobranie dobrych spodenek na szelkach jest bardzo trudne. Małe rozmiary mają krótkie szelki i cisną w uda, natomiast duże rozmiary są szerokie w biodrach. Ostatnio zamówiłem z 10 par spodenek i znalazłem jedne idealne. Spodenki to model Rogelli PORRENA  Mają fajne szerokie nogawki i szelki które nie cisną. Fajnym atutem też są wstawki z siateczki z boków spodenek. Jednak nie wszystko jest idealne. Wkładka w spodenkach to model HP05    

Kości kulszowe układają mi się na wąskim odcinku i to na skraju wkładek żelowych widać to na zdjęciu poniżej. Przez co jest strasznie nie wygodnie.

52205ab8be1a46a1.jpg


Zapewne kości powinny się układać na samym środku górnej wkładki. Pytałem się w sklepie Rogelli to powiedzieli że ta sama jest wkładka w rozmiarze S oraz 3XL. Nie ma różnych wkładek zależnych od rozmiaru spodenek. Ciekawe jak u innych producentów czy wkładki się zmieniają ? Postanowiłem że te spodenki Porrena sobie zostawię aby nie szukać znowu innych tylko zmienią wkładką na jakąś płaską np. tego typu:

b6bcd951d093ed09.jpg

Czy ktoś już przeszywał wkładki rowerowe w spodenkach ? Macie jakieś znane firmy które podejmują się takich zabiegów ?

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Raczej Ci tego nikt ładnie nie zrobi, a jak juz to skasuje jak za....

To musialby robic ktos kto ma wprawe i wie jak powinno byc wszyste...

 

Na moim pryzkladzie, mialem do wymiany sciagacze w nogawkach krotkich spodenek briko, dostalem namiar na złote rece szwaczki rodem z Vietnamu, brzmialo super.... wszyla mi nowe sciagacze ale jest to dalekie od tego co zrobił producent. Razi w gały. :P leza w szafie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...