Skocz do zawartości

[amortyzator] Stukanie w amortyzoratorze


Rekomendowane odpowiedzi

Cześć, 4 miesiące temu kupilem nowy rower evado 6.0 mam problem, gdyż gdy jade po dość nierównym terenie cos mi stuka w amortyzatorze, co sie moglo stac?

Moj amortyzator to SR Suntour NCX D Coil (skok 63mm)

 

2. A moje 2 pytanie to ile kosztuje caly przeglad roweru w firmie kross?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

mam problem, gdyż gdy jade po dość nierównym terenie cos mi stuka w amortyzatorze

 

A jesteś pewien, że to amortyzator a nie np. stery czy piasta?

 

 

 

A moje 2 pytanie to ile kosztuje caly przeglad roweru w firmie kross?

 

Bezpośrednio w firmie to ci się nie uda bo o ile się nie mylę to oni produkują rowery gdzieś w Azji, ale możesz popytać w najbliższym punkcie serwisowym. Poniżej link do mapki z takimi:

 

https://kross.pl/dealerzy?view=0

 

No i jeżeli rower jest na gwarancji to proponuję najpierw uderzyć tam gdzie go kupiłeś o ile problem tego wymaga i nie jest to kwestia dokręcenia którejś śrubki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jesteś pewien, że to amortyzator a nie np. stery czy piasta?

 

 

 

 

Bezpośrednio w firmie to ci się nie uda bo o ile się nie mylę to oni produkują rowery gdzieś w Azji, ale możesz popytać w najbliższym punkcie serwisowym. Poniżej link do mapki z takimi:

 

https://kross.pl/dealerzy?view=0

 

No i jeżeli rower jest na gwarancji to proponuję najpierw uderzyć tam gdzie go kupiłeś o ile problem tego wymaga i nie jest to kwestia dokręcenia którejś śrubki.

Właśnie nie jestem pewny, a nie robiłem tego przegladu "zerowego", wiec myśle, że najlepszym pomyslem bedzie oddanie roweru do serwisu.

Sam nie rozwiąże tego problemu. Dzieki za pomoc.

@@phoe, Waże 80 kg, ale nie sądze, że to od tego, 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

A góra/dół czuć że widelec rusza się w ramie?
 nie wiem, jestem zielony w tych sprawach, rower jest stosunkowo nowy ma 4 miesiace 1100km przebiegu. Sprawa wyglada tak, ze jak jade po prostej drodze jest wszystko ok ale jak najadę na jakieś nierówności to trzeszczy mi cos w przedniej części roweru.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...