Skocz do zawartości

[Opinia] Full za 3500zł Rockrider 560s


Whit

Rekomendowane odpowiedzi

Napęd full Deore kosztem amortyzacji. Z przodu masz sprężynowego RS, a z tyłu X-Fusion O2, o którym najczęściej zakładany temat na forum to "blokada nie działa". Mój z rocznika 2016 stracił blokadę po 800 km.

Esencją roweru FS jest amortyzacja i rama, a w tej kwestii rower nie ma się czym popisać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

dostajesz dwa lata gwarancji na podzespoły zawozisz do deca i wymiana na nowe bebechy  w tych pieniądzach niezła opcja takie jest moje zdanie 

A rower więcej stoi w serwisie niż jeździ, a po dwóch latach masz przerąbane. No chyba że to ma być rower do lansu, to jak najbardziej.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A rower więcej stoi w serwisie niż jeździ, a po dwóch latach masz przerąbane. No chyba że to ma być rower do lansu, to jak najbardziej.

teoretycznie masz racje ale fula nie kupuje sie do jazdy po bułki tylko do lasu i te dwa tygodnie możesz jeżdzić innym a wracając do tematu w tych pieniądzach jest to kusząca oferta wiesz doskonale ile kosztuje rower do jazdy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli ma kupić rower który będzie stał w  serwisie i w międzyczasie jeździć innym? Złota porada. Decathlon też musi zarobić, a skoro za taką cenę oferuje fulla to znaczy że na czymś przycięto. Na osprzęcie nie. Zostają koła i rama. Ciekawy jestem jakie łożyska tam siedzą i co z ich wymianą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 6 miesięcy temu...

kupiłem dzisiaj i już trochę potestowałem .Skusił mnie ten napęd 1x11 i jest spoko chodzi to precyzyjnie, szybko i przełożenia mi pasują.

Amortyzacja jak na pierwszego fulla to ciężko coś powiedzieć wygoda niesamowita i rower wydaje się sztywny na pewno nic nie buja.

Pozycja wygodna podobnie jak w mojej meridzie 300 big seven. 

Różnica w cenie międzu 540 s to 1200 zł nie ma się nad czym zastanawiać tylko dokładać.

560 s w tym samym rozmiarze L wydawał mi się nieco mniejszy niz 740s (mam 180cm)

20180305_162438.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 11.08.2017 o 21:14, kipcior napisał:

Przecież to powietrzny RS wg opisu. W tej cenie to rewelacja. Tylko jest taki malutki szczegół - nie ma go w żadnym ze sklepów.

w Katowicach przy dtś jest L były też tam cztery 740 sv2  w rozmiarze La na stronie ich nigdzie nie ma

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...