Skocz do zawartości

[oddam za grosze / darmo] zębatki 22 i 44, sztyca, redukcja mostka, grip i barendy


MrJ

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich!

Porządkuję bałagan jaki mi pozostał po starych rowerach i sprzedam / oddam za (prawie ;) ) darmo części

 

- tarcza 44z Accent, materiał aluminium, stan: prawie-nówka - praktycznie nieużywana, kupiłem ją pod projekt "górala na szosę" z jedną dużą tarczą z przodu, założyłem raz na korbę i potem zdjąłem. Cena = 20PLN

 

- tarcze 22z, materiał: stal, stan: nowy, nieużywany. Jedna (ta z osłonką) to Shimano, druga z tego co pamiętam Accent. Cena = 10PLN / sztuka

 

- sztyca Accent SP-408, średnica 30,2mm, oryginalnie 400mm, skrócona do 370mm. Założona do ramy razem z w/w tarczą, potem zdjęta, stan: dobry - tylko uwaga, brakuje "drucika" trzymającego dolną część jarzma. W związku z tym cena = 20PLN

 

- redukcja na 25,4mm. Stan - nowy, nieużywany, natomiast jest lekki nalot rdzy przy klinie i odrapany kapselek. Cena = 10PLN

 

- osłonki do korby, plastikowe, stan: nowy, nieużywany, ze śrubkami montażowymi. Cena = 5PLN / sztuka.

 

- grip + barendy Dartmoor - stan jak widać :D dlatego oddam za cenę czekuladek dla Żony :D byle ktoś odebrał.

 

ODBIÓR OSOBISTY NA TERENIE CHORZOWA (Plac Powstańca Śląskiego, Wolności i okolice) lub KATOWIC (Ikea), wysyłać raczej mi się nie uśmiecha - ofertę kieruję raczej do tych co mają blisko.

 

KONTAKT: mail misterj@vp.pl lub ostatecznie PW ale nie obiecuję kiedy odpiszę na taką wiadomość, więc raczej mail ;)

 

Zdjęcia:

 

NHroIAQ.jpg

 

XAAb2wG.jpg

 

BcS8ERG.jpg

 

XjlEl7X.jpg

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 lat później...
  • Mod Team

Temat został usunięty.Prawdopodobna przyczyna usunięcia: - Przedmiot/y, których dotyczył temat został/y sprzedane/kupione - Autor tematu poprosił o zamknięcie tematuJeżeli masz jakieś wątpliwości dotyczące usunięcia tematu, skontaktuj się z moderatorem, którego nick widnieje przy tym poście.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...