Skocz do zawartości

[licznik/pulsometr] parowanie


niet

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć,

 

Od wczoraj testuje świeżo zakupioną sigmę 23.16sts z czujnikiem kadencji i pulsometrem. Technicznie wszystko ładnie hula. Ale problemy mam dwa:

 

Pierwszy to sparowanie pulsometru z Endomondo (na samsung galaxy s4), nie potrafi wykryć urządzenia.

 

Drugi to już powtażający się u innych, czyli kwestia zgrania treningu na aplikację w telefonie. Tutaj ładnie się łączy, odnajduje licznik, zaczyna ściągać trening, ale po 100% zamiast obwieścić sukces, to wywala komunikat: "Połączenie zostało przerwane. Prosze spróbowac później." No i tak sobie próbuję bez skutku....

 

Jak żyć?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Taaak masz rację nie ma ANT+ ani BT. Także nic z tego:)

 

Co do zgrania danych udało się!!!

 

Niestety nie znam recepty, po drugim treningu wykonując te same czynności po prostu się udało ściągnąć. Być może to właśnie jest recepta, że muszą być zapisane min. dwa treningi...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Odświeżę temat - jakie (po tych kilku miesiącach użytkowania) macie zdanie o tematycznej sigmie 23.16? Zastanawiam się nad zakupem i szukam opinii.

Zależy mi na pulsometrze, kadencji i wyświetlaczu wieloelementowym, w stylu tego z 23.16.

Alternatywą jest vdo m5 (po rozbudowie o kadencję i puls cena wychodzi podobna), jednak od kilku lat jestem wierny sigmie i nigdy nie miałem z nią problemów, natomiast na temat niezawodności vdo opinie w sieci są podzielone.

Jeśli chodzi o parowanie z telefonem czy inne "bajery" - jest to dla mnie drugorzędne. Bardziej liczy się niezawodność (regularność odczytu bez "gubienia" czujników, itp.).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poza początkowymi problemami ze zgraniem danych, wszystko z 23.16 sts działa bez zarzutów. Wiele osób narzeka na mocowanie w sigmach, ale tak ogólnie we wszystkich i radzi wziąć VDO, ale ja tego nie jestem w stanie potwierdzić. Mocowanie w 23.16 wydaje się solidne, myślę tylko nad zmianą gumek na trytki.

 

Ja za swój zestaw zapłaciłem w granicach 400-420zł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki. Właśnie w takiej cenie można obecnie kupić 23.16 (420pln). Za vdo m5 trzeba dać ok. 50eur + kadencja 20eur + pulsometr 20eur więc wychodzi porównywalnie. Jeśli z sigmą nie ma problemów (nie gubi czujników), chyba się skuszę, ew. napiszę list do santa clausa ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...

Witam, może się podłącze pod temat. 

Zakupiłem czujnik do pomiaru tętna na klatkę piersiową. Czujnik to Suunto ANT. Jest nowy i nieużywany. 

Ale problem jest taki że nie mogę sparowac czujnika zarówno z licznikiem gssport 580p i telefonem Samsung Galaxy S9+, obydwa urządzenia nie widzą czujnika. Czujnik obsługuje ant, zarówno telefon jak i licznik też. 

Co może być przyczyną? Sprawdzałem na 3 różnych bateriach i dalej się nie łączy. 

Jakieś pomysły? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...