Skocz do zawartości

[Warszawa Targówek] Skradziony Cube AIM SL 29 Black/Grey/Blue


VintageTribe

Rekomendowane odpowiedzi

W niedzielę 30.07.2017 między godziną 16.30 a 18.20 skradziono mój rower sprzed centrum outletowego Factory Annopol (ul. Annopol 2). W biały dzień, przypięty przed wejściem do sklepu, do metalowego stojaka na rower, tuż pod kamerą monitoringu, tuż obok budki z lodami, koło stacji veturilo. Wierzyć się nie chce, ale stało się. Sprawa naturalnie zgłoszona na policję, ale nie wierzę za bardzo w jej siłę sprawczą.

 

Rower wygląda praktycznie tak samo, jak na zdjęciu:

 

01-1038x576.jpg

 

Bardzo duży rower, wyróżnia się rozmiarem, a także kolorami - czarno-szaro-biały z niebieskimi akcentami na oponach i ramie. Nieczęsto widuję rowery marki Cube, a w takich rozmiarach już na pewno. Może to coś da.

 

Ogólny stan był bardzo dobry - dbałem o rower i trzymałem go w mieszkaniu z racji braku odpowiednio dużej piwnicy / miejsca do przypięcia go. Miał kilka zarysowań i odprysków lakieru pod siodełkiem oraz spore otarcie na ramie tuż za przednią zębatką. Rower był serwisowany parę dni wcześniej - łańcuch jeszcze błyszczał się od smaru. Opony dość wytarte od częstej jazdy. Guma na kierownicy pobrudzona i nie tak biała, jak na zdjęciu.

 

Model: Cube AIM SL 29 Black/Grey/Blue

 

Nr Ramy - WOW04854L

 

W momencie kradzieży miał zamontowany dodatkowo:

 

- czarny dzwonek z napisem "I LOVE MY CUBE"

- przednią i tylną lampkę LED, mocowanie do licznika (który zdjąłem po zejściu z roweru)

- metalowy element od do liczenia obrotów koła przymocowany do szprychy na przednim kole

- uchwyt na pompkę marki Cube (którą też zdjąłem) przykręcony do ramy

- uchwyt na U-Lock Kryptonite Evolution także przykręcony do ramy

- z tyłu przykręcony czerwony odblask

- NIE MIAŁ ODKLEJONYCH pomarańczowych metek z przedniego i tylnego łańcucha - były takie, jak na zdjęciu

 

Kontakt do mnie - 733 306 394

 

 

Rower mocno rzuca się w oczy - może ktoś coś...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Był zapięty U-Lock Kryptonite Evolution? jak go przecięli?

 

Mi ukradli 29.06, też się wyróżniał. Po 30 dniach dostałem informację o umorzeniu sprawy....

Ja w swoim 3 dni przed kradzieżą wymieniłem linki i pancerze, do tego przeprowadziłem kompleksowe mycie napędu .... chyba nie warto czyścić, może brudnych nie kradną :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...