Skocz do zawartości

[nowa korba] do 9rz


jezdzilem0wigrami

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, po wywrotce mam pokrzywione zębatki przednie w korbie SR Suntour XCT 48/36/26 175mm. suport neco b910. Obawiam się ze tez mógł się pogiąć. suport plus korba to 20 + 60 zł. Może jest cos nieco droższego lepszego jakościowego? I czy to będzie kompatybilne z tym z czym ma byc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli z rowerem chcesz się związać na dłużej to proponuję korbę z wymiennymi zębatkami , ta deorka właśnie taka jest ale swoje kosztuje to fakt. Jeśli w grę wchodzi używana korba to może M430 poszukaj. Jest wersja na 9s , ale nie ma blatu 48 tylko 44t więc będziesz ciut wolniej mógł jechać. Przerzutka obecna ogarnie to stopniowanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chciales cos drozszego i lepszego. Wedlug mnie ta "deorka" to najlepszy stosunek jakosci do ceny i wagi (rower pewnie bedzie wazyl z 0.7kg mniej);-) suport w komplecie dobra sztywnosc... kupno czegos na kwadrat to ..ja mam kwadrat w rowerze zimowym. Na zime jest ok.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 miesięcy temu...

U nie tylko o generację tu chodzi. m551/543 to korba o innych zębatkach i co ciekawe dłuższej ośce redukowanej podkładkami/pierścieniami tam jest taki element y-1f9 13000 do wywalenia plus podkładka i wchodzi pod 83mm. Chyba najtańsza korba która da się wepchać do mufy 83mm. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...