Skocz do zawartości
  • 0

Kupno roweru - Arkus Beryl290 Disc ?


Gość Pawel01

Pytanie

Gość Pawel01

Witam, zastanawiam się nad kupnem roweru. Chce nim jeździć głównie po asfalcie na południu Podkarpacia w celu schudniecia. Znajomy chce mi opchnąć Arkus Beryl290 Disc za 1000zl. Mówi ze kupił go 2/3 lata temu i od tamtego czasu wsiadal na niego pewnie kilka razy. Zastanawialem się tez nad jakimś Arkusem w salonie w Jaśle tak do 1200zl.

Jakieś rady, opinie? I apropo tego Beryla290 jak wygląda sprawa z naprawa i wymiana podzespołów. I cenowo jak to wyglada?

W sprawie rowerów jestem kompletnie zielony także....

 

Pozdrawiam

:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 odpowiedzi na to pytanie

Rekomendowane odpowiedzi

Ten rower jako nowy można kupić za 1000 złotych. 

 

Do tego to rower górski, da się z niego zrobić pseudoszosowy po zmianie opon ale nie o to chodzi. 

 

Ja na Twoim miejscu albo postawiłbym na taniego crossa - polecany przez wielu Kands Maestro albo wybrał się do Rzeszowa do Decathlonu i pomyślał nad jakimś rowerem bardziej szosowym. Na Allegro były też Romety Mistral, fajna opcja na asfalt. 

 

No i muszę Cię zmartwić ale rower to kiepska opcja na odchudzanie, no chyba że masz sporą nadwagę to wtedy może i tak, bo mało obciąża stawy i organizm. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Popytam o tego Maestro u miejscowych sprzedawców albo tj mówisz do Rzeszowa podjade. Przez neta niechęć ryzykować bo juz parę razy się na takich zakupach przejechalem.

 

Na stacjonarnym rowerze jezdzilem trochę i waga leciała w dol, ale w pokoju a na swierxym powietrzu to co innego

 

Dzięki za rade

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Pawel01

Dzięki za rade. Co @MikeSkywalker co powiesz o  Kands STV 900 Cross ? W sklepie Kandsa jest opcja 17", 19" i 21", chodzi tutaj o rozmiar ramy czy czego? 

 

PS: na stacjonarnym rowerku jeżdze regularnie i masa leci w dół ale nudne sie to zrobiło

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...