Skocz do zawartości

[do 3000] rower MTB 29" dla dużego chłopa


Rekomendowane odpowiedzi

Testowałem, testowałem... Próbowałem cube'a jeszcze, żeby porównać pozycję i zdecydowanie na Kellysie bardziej mi odpowiada... Siodełko tylko bd musiał wymienic bo troszkę za wąskie na moją "budowę anatomiczną"... Wrócę na nim że sklepu do domu jakieś 70km to opiszę wrażenia :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zadowolony, zadowolony :D przesiadka z 26" na 29" troszkę mnie zaskoczyła muszę przyznać. Troszeczkę się pobawiłem rowerkiem po powrocie do domu tzn. Ustawiłem hamulec przedni, musiałem poukładać opony w kołach bo lekko biły, troszkę łańcuch wyczyścić bo do tego smaru fabrycznego przykleiło się wszystko po czym jechałem :D ustawiłem rowerek pod siebie (fisting się to nazywa?)... Mknie się fenomenalnie po "moich krótszych trasach". Niestety nigdzie dalej się nim na razie nie wybiorę bo jutro na miesiąc uciekam z Polski, ale jak wrócę to na pewno zaraz nim smigne na jakiś terenowy rajd :D troszkę brakuje przełożeń na asfalcie, przynajmniej mam takie wrażenie, a i jaka różnice robi działający amortyzator to aż mnie zatkało z wrażenia podczas jazdy :D naprawdę polecam... I rower i was forumowiczów... Jeszcze raz serdeczne dzięki :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...