Skocz do zawartości

[Rower na wyprawy] Lazaro czy Kross?


Hetek

Rekomendowane odpowiedzi

Hej,

Stanąłem przed następującym dylematem :)

2 lata temu kupiłem szeroko polecany rower z allegro - Lazaro Integral V3, w sumie dzięki temu rowerowi złapałem bakcyla i w zeszłym roku w listopadzie kupiłem sobie szosówkę - Rose Xeon DX2000.

Na szosówce jeździ mi się super, przez co praktycznie całkowicie odstawiłem Lazaro z tym, że w ostatnim czasie spodobały mi się wyprawy 150-200 km. Kolarzówką robi się to fajnie niestety nie zamontuje do niej żadnej sakwy ani nic a jazda z plecakiem nie bardzo mnie bawi przez co wchodzą w grę jedynie wyjazdy jednodniowe. Stąd też wpadł mi do głowy pomysł roweru trekingowego na wyprawy (bagaże, sakwy itp.) tak żeby można było ruszyć na 2-3 dni. Teraz moje pytanie - czy Lazaro sprawdzi się do tego? Czy może lepiej go sprzedać i kupić coś typowo wyprawowego? Nie bardzo jestem na bieżąco w temacie cen takich rowerów, powiedzmy że budżet jaki mogę przeznaczyć to 2000 złotych. Z tego co na szybko przejrzałem to wpadł mi w oko model Kross Trans Alp.

Co myślicie o tym rowerze? Czy może lepiej doposażyć Lazaro?

Z góry dzięki za odpowiedzi

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siadaj na to co masz. Czyli lazaro i ruszaj w drogę. Czy naprawdę sądzisz że inny trekingowy Nike zrobi różnicę? W najgorszym razie będzie to 10 procent mniejszy przebieg. Nie daj się zwariować marketingowym sztuczko-potrzebom. Nie w przypadku trekingu.

 

Wysłane z mojego Nexus 5 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...