Skocz do zawartości
Frunklin

[Amortyzator Przedni] Fox Float 32 Alps

Rekomendowane odpowiedzi

Frunklin

Witam!

Ostatnio spuszczono mi powietrze w Amortyzatorze. Problem powstaje taki że Amortyzator jest cały czas "wciśnięty" do Połowy, i nie odbija można go pociągnąć do góry i po chwili znowu zapada. Oczywiście wiadomo że trzeba dodać powietrza ale będę mógł go napompować dopiero za tydzień ponieważ jadę na wakacje i się obawiam czy stojąc prawie bez powietrza się nie zepsuje przez ten czas (tak wiem dziwne pytanie ,jestem nowy). Powód jest taki że mój kolega ,który ma pompke do amortyzatorów wraca wtedy gdy ja będę już na wkacjach.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Gawel76

Pewnie nic się nie stanie.Jeżeli masz gdzieś w pobliżu serwis to na pewno użyczą ci pompki za darmo.Ja jak chciałem dać 5 za użyczenie pompki to facet powiedział żebym sobie nie robił jaj :)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Frunklin

Dzięki Wielkie! :D

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Kruczek_
      Przez Kruczek_
      Witam.
      Mam pytanie odnośnie ram specialized stumpjumper elite 2011.
      Mam problem z wybraniem dampera do tej ramy ponieważ nie wiem jakiej długości damperów szukać. 
      A więc czy mógłby ktoś mi pomóc w doborze dampera, ( marka model jaka długość) ponieważ jestem w tym tzw. Zielony.
      Proszę też o linki do damperów np na allegro olx. 
      Z góry dziękuję
    • Abdullah
      Przez Abdullah
      Szukam widelca pod koło 26, może być też 27,5  wymagana sztywna oś 15 lub 20 i skok powyżej 130 milimetrów.
      Rura sterowa tapered lub 1 1\8, mile widziane golenie grubsze niż 32.
    • Pawlos88
      Przez Pawlos88
      Cześć, mam problem z moim amortyzatorem - 832 FiT RLC z 2012. 
      Pojawiło się zapocenie, w okół regulacji kompresji po ostatniej jeździe, wytarłem, zrobiło dziś niecałe 90 km i znów były ślady oleju. 
      Ponadto zauważyłem, że jest problem z regulacją wolnej kompresji - mianowicie nie można jej przestawić 
      Ostatecznie po użyciu sporej siły można przestawić o jakieś 2 kliknięcia. Więcej za bardzo się nie da, a nawet jeśli to powoduje to zablokowanie wajchy od szybkiej kompresji. 
      Miał ktoś podobny przypadek? 

• Kruczek_
      Przez Kruczek_
      jaki amortyzator wybrac do ramy specialized stumpjumper 2011 elite? Nie wiem jaki wybrac, poniewaz ma on inne mocowanie do tylnego wahacza. Prosze o porady. (NIE CHCE Z BRAINEM)

teraz jest zalozony specialized/fox brain.
    • kondzi28
      Przez kondzi28
      Będzie przeznaczona do hard jazdy(kilku metrowe hopy,mtb stunt(wiem że stunt nie istnieje)).Już złamałem 1 rame i rozwaliłem 1 amora xd.Jak już rama do 2 tyś to fajnie gdyby max długość dampera wynosiła 241mm(fox :))