Skocz do zawartości

[mostek]Aluminiowy 31,8 60mm używany miesiąc


piciu256

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, mam na zbyciu mostek zakupiony na tej aukcji kupiłem go bo był najtańszy ;) po to żeby zobaczyć czy krótszy mostek mi przypasi, na początku było źle, ale po pozbyciu się z pod niego jednej podkładki i zamontowaniu szerszej kierownicy- miodzio, z racji że mi się spodobało, kupiłem inny mostek (ten spełniał swoją funkcję tak samo dobrze, ale jest strasznie brzydki  :teehee: ) także jak ktoś by chciał przetestować podobne rozwiązanie- oddam go za symboliczną kwotę 20zł z przesyłką. Po szczegóły pisać pw.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

Dobra wreszcie mam dostęp do komputera- tamten link nie działał bo to mobilna wersja. https://www.aliexpress.com/item/Aluminum-Alloy-MTB-Road-Bike-Bicycle-Stem-25-4-31-8-mm-32-60-80-90mm/32673902224.html <--- to jest ten mostek.

@edit coś musi być u ciebie nie tak, bo u mnie tamten link też działa, w kilku różnych przeglądarkach (Chrome, Opera i IE)

Edytowane przez piciu256
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
  • 4 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...
  • 4 lata później...
  • Mod Team

Temat został usunięty.Prawdopodobna przyczyna usunięcia: - Przedmiot/y, których dotyczył temat został/y sprzedane/kupione - Autor tematu poprosił o zamknięcie tematuJeżeli masz jakieś wątpliwości dotyczące usunięcia tematu, skontaktuj się z moderatorem, którego nick widnieje przy tym poście.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...