Skocz do zawartości

[Wakacje] z dzieckiem


majic

Rekomendowane odpowiedzi

Czesc, 

 

planuje wyjazd gdzies na wakacje z dziecki i rowerami. Gdzies to albo Polska, Slowenia lub Wlochy (ale raczej polnoca jej czesc). Dziecko sobie radzi na lokalnych podjazdach, zjazdach, itd. (8 lat). Macie moze jakies sprawdzone lokalizacje, zeby wyjazd byl stacjonarny (nie chce pakowac i rozpakowywac sie codziennie), ale by w okolo bylo kilka ciekawych wycieczek... 

 

z gory dzieki, 

M. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 9 miesięcy temu...

Ja proponuję Kaszubską Marszrutę. Byliśmy w zeszłym roku z dziewięciolatkiem i było pięknie. 220 km przejechane w 5 dni. Jeszcze tam wrócimy, bo sporo do przejechania zostało. Świetnie przygotowane trasy rowerowe w pięknej, malowniczej scenerii. Pyszne jedzonko, a w szczególności pstrąg w restauracji Mylof pstrąg w miejscowości Zapora. Piękny rynek w Chojnicach. Można uatrakcyjnić sobie pobyt korzystając między innymi ze spływu kajakowego jedną z rzek. W tym celu najlepiej udać się do miejscowości Swornegacie. Polecam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • 4 tygodnie później...

W pełni zgadzam się z kolegą Malaczos Kaszubska Marszruta jest idealna na rowery z dzieciakiem. Trasy nie są trudne zawsze można coś wybrać pod siebie i malucha. Byłem na początku lipca i było super. Jakby co to mam ślady GPX a trasy wrzuciłem na TRASEO.PL pod nickiem jurash

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...