Skocz do zawartości

[Koło Tylne 26cali] Kellys Viper 50 tylne kolo wymiana


Tibrex

Rekomendowane odpowiedzi

czesc,

 z gory przepraszam za spamowanie nowym tematem ale potrzebuje kilku specyficznych porad a jestem bardziej zielony w rowerach niz liscie w lesie (potrafie tylko jezdzic) ja i moj styl jazdy: 60kg i jezdze dosc lagodnie duzo na tylnim kole i po kieleckich chodnikach ( jezdzi sie na nich jak po lesnej drodze z korzeniami :teehee: ) i czesto wjedzdzam w las na w miare lajtowe zjazdy (nie skacze na hopach). A wiec ostatnio jezdzilem sobie i powyginalem felge kellys draft (podobno bardzo gietkie nwm tak slyszalem) i sprawa jest taka ze piaste mam kls firework (prosze napiszcie czy dobra czy nie bo nwm) i mam w nawet dobrym stanie kasete i tarcze i czy moglbym wymienic szprychy i obrecz tylko czy piaste z kaseta i tarcza tez lepiej wymienic? dodam ze gdzies czytalem ze dobra jest alexrims dh24 26cali 32szprychy i opona 2.35 i pytanie czy do tego kellysa pasuje taka opona? (jezeli pasuje to spk nie interesuja mnie wieksze opory) ja aktualnie mam 1.95. i prosze powiedzcie mi jakie do tego szprychy? i czy piaste tez zmieniac? prosze pomozcie nie znam sie na niczym sorki ze spam i nie zwiezle ale mam 16 lat zaczynam swoja przygode :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...