Skocz do zawartości

[opony] Co wybrać do szosówki? Proszę o pomoc.


meglie

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, szukam opon do mojej szosówki. Mam do wyboru:

 

1) Vittoria Zaffiro 700x23C Czarno-biała za 35zł/szt

2) Schwalbe Lugano 700x23C Czarno-biała za 38-39zł/szt.

 

Która będzie lepsza, czy mieliście te oponki? Chyba że możecie polecić coś lepszego.

Czytam już parę dni i w ogóle nie wiem już co wybrać. Proszę o poradę i bardziej doświadczonych aby polecili coś niezawodnego. 

 

Czekam i pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z budżetowych oponek obie są dobre jak na swoją cenę, a przynajmiej dużo lepsze niż Kendy czy CST w podobnej cenie.

 

P.S. nie istnieją niezawodne opony szosowe, każda, nawet taka z super hiper guard podda się jeżeli najedziesz na rozbite szkło lub ostro najedziesz na krawężnik.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kupiłem swoją kolarkę z zestawem Lugano 25c. Na przodzie ma już 4000km i nadal trzyma, a z tyłu poddała się po około 3000km + trochę trenażera. Nigdy ich nie przebiłem. Nie trzymają się niczego poza suchym asfaltem ale to spodziewane. Teraz mam na tyle Durano i jakby wolniej się zużywa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, szukam opon do mojej szosówki. Mam do wyboru:

 

1) Vittoria Zaffiro 700x23C Czarno-biała za 35zł/szt

2) Schwalbe Lugano 700x23C Czarno-biała za 38-39zł/szt.

 

Która będzie lepsza, czy mieliście te oponki? Chyba że możecie polecić coś lepszego.

Czytam już parę dni i w ogóle nie wiem już co wybrać. Proszę o poradę i bardziej doświadczonych aby polecili coś niezawodnego. 

 

Czekam i pozdrawiam.

 

Posłałem podpowiedź na priva.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...