Skocz do zawartości

[Biura podróży] które wybrać i dlaczego?


Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich! 

Jestem początkującą rowerzystką i na razie jeżdżę raczej rekreacyjnie. Chciałabym spróbować swoich sił w jakiejś większej wyprawie (na razie zorganizowanej). Które biura podróży polecacie? Dlaczego te konkretne, a nie inne? Jakie macie doświadczenia? Potrzebuję jak największej liczby opinii, ponieważ staram się zgłębić temat, a wiem, że na tym forum są ludzie z niebagatelną bazą wiedzy. 
Także moi Drodzy - każdy głos się liczy. Zapraszam do dyskusji.  :thanks: 
 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja natomiast nie polecam biur. Uprzedzę, że to tylko moje zdanie. Na kilku dniowych wyjazdach tylko z 1 max 2 osobami. Na dłuższy wyjazd wolę jechać sam.

Dla mnie całe właśnie piękno wyprawy polega na tym, że nic nie muszę. Obieram tylko jakiś cel do którego nawet jak nie dotrę to tez nic się nie stanie, po drodze śpię gdzie chce, jem kiedy jestem głodny, idę spać gdy już czuje się zmęczony. W grupie niestety są już ograniczenia, jeden chce jechać szybciej, drugi wolniej, ten chce zobaczyć inne miejsce. Jest tutaj dużo porad, jaki sprzęt zabrać, jakie miejsca warto odwiedzić. Poczytaj, popytaj, określ jakąś trasę i wrzuć ogłoszenie. Może akurat ktoś będzie w zbliżonym terminie i miejscu tez akurat zainteresowany wycieczką. Doświadczenie  nie przychodzi z czytania forum. Zapakuj to co uważasz za niezbędne na rower, potem z tego wyrzuć połowę i w sobotę rano wyjedź przed siebie, wieczorem gdzieś przenocuj, czy to napotkany hotel, czy namiot gdzieś po drodze i okrężną drogą wróć w niedzielę  wieczorem  do domu. Taki jeden wyjazd będzie więcej warty niż spędzenie tego samego czasu  przed komputerem.  Poznasz swoje możliwości kondycyjne, zobaczysz co ze sprzętu Ci się przydało a czego zapomniałaś. Jak Ci się spodoba to następnym razem jedź na 3 dni lub dłużej, To taka moja mała rada dla osób które chcą spróbować wycieczek rowerowych. Niestety muszę Cię też uczciwie ostrzec, przed ,,poważnym" niebezpieczeństwem. Takie wycieczki bardzooo wciągają :)

   

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...