Skocz do zawartości

[do 1000złoty] rower Cross/górski/trekking


Rekomendowane odpowiedzi

Witam, poszukuję roweru do 1000 złoty. Jestem w tematach rowerowych zielony, więc proszę aby uargumentować swoje odpowiedzi. Także potrzebny mi rower głównie do wszystkich typów dróg. Najwięcej jeżdżę drogami "wsiowymi" czyli trochę drogami polnymi ale więcej asfaltem. Rower musi być taki żeby się nie rozleciał przy pierwszym przejeździe.

Wiem, że rower do 1000 złoty nie będzie idealny ale mam nadzieję że wiecie o co mi chodzi w wybraniu tego najlepszego :)

Wymagania w rowerze: typ przerzutek cynglowe

Informacje osobiste:jestem młodym chłopakiem ale mam 182cm w kroku 88cm

Czekam na pomoc ludzi co znają się na rzeczy :) z góry dziękuję i pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Specjalnie "nietypowy" jak widać po parametrach nie jesteś (cross rama 21") - zatem dwa wątki do przeczytania " [1000) MTB" i " [1000] rower crossowy"   - dla ułatwienia proponuję od tyłu , bo najświeższe ...   Będziesz po tym "mniej zielony" :)

 

A decyzji, który rodzaj ci bardziej pasuje, nikt za ciebie nie podejmie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Specjalnie "nietypowy" jak widać po parametrach nie jesteś (cross rama 21") - zatem dwa wątki do przeczytania " [1000) MTB" i " [1000] rower crossowy" - dla ułatwienia proponuję od tyłu , bo najświeższe ... Będziesz po tym "mniej zielony" :)

 

A decyzji, który rodzaj ci bardziej pasuje, nikt za ciebie nie podejmie :)

Znaczy szukałem już na tym forum dużo. Roweru MTB lub Cross do 1000 złoty ale ciągle znajduje tylko powyżej tej kwoty albo damskie :)

Jeśli czegoś nie mam na telefonie chętnie poproszę o link do tematu takowego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...