Skocz do zawartości

[Pedały] bloki mtb w szosowych butach


pawelwwa

Rekomendowane odpowiedzi

Chciałbym w szosowych butach (SIDI) zamontować bloki pod pedały SPD, w sieci znalazłem trzy rozwiązania:

1) Shimano

2) Sidi

3) Shimano 2

 

Rozwiazanie 1 - to chyba nie to - śruby w blokach szosowych są w innym rozstawie niz w mtb, ale na zdjęciu jest, że można

Rozwiazanie 2 i 3 wydają się logiczne

 

Może ktoś używał, może polecić rozwiązanie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak masz już brać to bierz wersję nr 2, przynajmniej masz dedykowane do producenta. A swoją drogą przemyślałeś to dobrze? Z praktycznością to nie będzie miało nic wspólnego, podczas chodzenia będziesz tłukł blokiem o podłoże, do tego będziesz miał but pod kątem (pięta niżej). Innymi słowy zalet nie stwierdzono. Jak to ma być rozwiązanie do miasta to kup inne buty, jak do jazdy na treningi weź normalne pedały szosowe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kłopot mam taki, że mam buty szosowe i mtb - juz w opłakanym stanie. Pedały szosowe pękły i nadaja się na złom. Na nowe 105'ki za 330 zł mnie nie stać w tym momencie, więc kombinuje jak moge, w butach szosowych z blokami szosowymi tez się chodzi pod katem, taki to urok.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...