Skocz do zawartości

[SSEC 2018] Mistrzostwa Europy Jednobiegaczy, 18-20.05.2018, Holandia


Rekomendowane odpowiedzi

to Holandia, może być tak że nie będziesz też wiedział zupełnie jak wróciłeś... :) albo wrócisz a zamiast opon fat jedziesz na krążkach z Goudy :) w zasadzie absolutnie już poważnie po doświadczeniach z Szkocji, Bus 4 facetów 4 rowery i kilka dni ( nie dwa) to optimum, pojechać, zatrzymać się popodziwiać, i posmakować bynejmniej nie chemii bo jestem przeciw, tylko jedzenia, i nie koniecznie Amst Roterd bo to kanał, tylko mniejsze miejscowości,  bardzo dobrze pamiętam spacer wieczorny w odpustowej akurat Goudzie właśnie,  wtedy widziałem wysokie holenderki i jakiś klimat nieturystyczny, tylko lokalny. A kiedy morze tulipanów jest na polach? w czasie ssecu?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bus na 9 os, czyli 6os + 6 rowerow to ok 250pln za dzien. Wynajem 4 dni. Z kato 1100km w jedna strone. czyli realnie 80-90l diesla.

Alternatywnie z rowerami na dachu i przelotem autostradowym dla 3ch osob x 2. konsumpcja paliwa przypuszczam podobnie, chyba ze bedzie sie jechac dobe, to mozna przyoszczedzic ;)

Wychodzi pi*drzwi na 0.

Jak na 3 auta to bus tanszy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak się da to znajdźcie busa w wesji long, w Szkocji w wersji zwykłej 5 rowerów plus Merc vito  jechaliśmy z rowerami bez obu kół, takie pakowanie jest zawsze takie bardziej serce pęka jak się ta rama z tamtą upycha i te tarcze walą w inne itp, a część osób może mieć jubelka na punkcie swojego miód malina sprzętu.

Inna opcja to dwa samochody z czego jeden  blaszak  ( doblo itp) na rowery i jedną lub dwie osoby, a drugi zwykły na 4-5 osób... Bęzin  razy dwa,  ale bez rowerów na dachu jak przy zwykłych osobówkach. to już zależy co macie w garażach...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 19.02.2018 o 20:08, itr napisał:

to Holandia, może być tak że nie będziesz też wiedział zupełnie jak wróciłeś... :) albo wrócisz a zamiast opon fat jedziesz na krążkach z Goudy :) w zasadzie absolutnie już poważnie po doświadczeniach z Szkocji, Bus 4 facetów 4 rowery i kilka dni ( nie dwa) to optimum, pojechać, zatrzymać się popodziwiać, i posmakować bynejmniej nie chemii bo jestem przeciw, tylko jedzenia, i nie koniecznie Amst Roterd bo to kanał, tylko mniejsze miejscowości,  bardzo dobrze pamiętam spacer wieczorny w odpustowej akurat Goudzie właśnie,  wtedy widziałem wysokie holenderki i jakiś klimat nieturystyczny, tylko lokalny. A kiedy morze tulipanów jest na polach? w czasie ssecu?

w gruncie rzeczy to cala Holandia to kanał, nieprawdaż? Ja daje sobie mauo procentow, bo mi sie drugi szkodnik rodzi niebawem i o dyspenze bedzie trudniej niz zwykle. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O widzisz a ja ta się boję potencjalnych konsekwencji ze nawet ascetycznie zrezygnowa!em z wypadu do holani, bo żonę i późniejsze gryzonie to ja chce mieć z biegami :) i bez sabotów na nogach :)

Później będę żalował że nie pojechałem ! na pewno

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 miesięcy temu...
  • 2 miesiące temu...

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...