Skocz do zawartości

[SSEC 2018] Mistrzostwa Europy Jednobiegaczy, 18-20.05.2018, Holandia


Rekomendowane odpowiedzi

Servuss,

 

 

Czas zacząć dumać nad wysłaniem kontyngentu singlujących krajanów celem podbicia niderlandzkich szczytów.

 

Ekipa jest silna, poczyna sobie śmiało, co można obadać w temacie ostatniego zlotu Singlova w Bydgoszczy oraz JPJ w Zawierciu.

 

Doświadczenia na arenie europejskiej również niejakie posiadamy: Szkocja 2017, Słowenia 2016 a relacje z poprzednich imprez na Krzywym Kole Ivana.

 

Po mocno nachylonych trasach w Szkocji i równie pochyłych w Słowenii, przyszłoroczne SSEC pozwoli nieco odsapnąć rzepkom kolarzy hołdującym jednej zębatce. Zostaną oni zagonieni w sam środek holenderskich alp, w okolice Arnhem oraz pobliskich parków narodowych De Hoge De Veluwe i Veluwezoom. Biorąc pod uwagę iż wierzchołek tego ostatniego góruje na imponujących 109.9m n.p.m., jest szansa iż będzie można wyskoczyć na miejskich kozach :devil:

 

No, to skoro już tak zakozaczyłem to wiadomo że będę jednym z bardziej zdychających. Wszak zły dobór przełożeń, kamratów i trunków to moja specjalność :D

 

 

Impreza na ryjoksiążce została odpalona, tam też znajdą się info o wszelkich stronach wiodących ku biletom, kampingom czy innym używkom.

 

 

Proszę kombinować, bukować, oliwić łańcuchy :thumbsup:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

JA. CHCĘ. Ale atakować będę " z naprzeciwka" niestety. Jest szansa że uda mi się znów zabrać Bam'a, ekipa Sandałów Północy też się pissała i obiecała już nie sikać po cudzych namiotach. Lechoo, który nie dojechał w Szkocję też zapowiadał, aczkolwiek od miesiąca leży z girą w gipsie po wizycie w...Holandii   :whistling:  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

JA również CHCĘ. Dobrze jeśli termin imprezy będzie faktycznie końcomajowy a nie czerwcowy bo wtedy szanse że uczelnia pokrzyżuje plany znacząco się zmniejszają. A gdzie wtedy będę pracował i jak będzie z urlopem nie wiem, ale to o tyle mniejszy problem że zawsze można się zwolnić :) 

 

Militarna wizja Ivana również do mnie przemawia, troszkę tego szpeju posiadam więc jest się w co przyodziać. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Militarna wizja ciekawa alecz właśniem się dokształcił był i wychadza na to iż alianty poniosły tamże klęskę większą niż w Normandii. Zatem plany na korektę z historii czy lecim odziani za szkopów?  :devil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mod Team

Kłaniam,

 

Grunt to żeby chopoki relatywnie bystro klepnęli termin, bo prom lepiej się bukuje duuużo do przodu :)

 

Co do przebieranek, to myślimy o wojakach a i tak pewnie poprzebieramy się za laski :P

 

Tak wedle tradycji  :icon_mrgreen:

 

35946427476_02146d98ec_b.jpg

 

35599174330_fc5cab8962_b.jpg

 

35239435781_b1344d6d99_b.jpg

 

Szacunek...

I.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...
  • Mod Team

Kłaniam,

 

Niezana jest mi oficjalna histora tej tradycji, ale praktyczne przesłanie jest takie, że ludzie w ten sposób manifestują swoje wyluzowanie względem klasycznie ściganckiej atmosfery tradycyjnych imprez XC, maratonów itp...

 

Nie po raz pierwszy już powtórzę, że SSEC to taka imprezka, na której ludzie spotykają się aby się socjalizować, zapoznawać, popić, powygłupić a dodatkowo jeszcze jeździ się na rowerach. Mniej niż 10% uczesników podchodzi do wyścigu w ambitny, ścigancki sposób...

 

W Szkocji, na jakieś 200 uczestników prawdziwie ścigało się 4 czy 5 mężczyzn i może ze 2-3 kobiety...

 

Szacunek...

I.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Termin majowy jest śliski, bo to juwenalia (też z przebierankami), studenci się bawią a media pracują :) Ale jeśliby powtórzył się układ tygodni z zeszłego roku to wypada na to że SSECowy będzie chwilą odpoczynku, w sam raz na wyjazd :) 

 

Liczba zgłoszeń jest jakoś limitowana/kolejne pule wjazdówek droższe czy można z tym poczekać? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mod Team

Kłaniam,

 

Ja bym sie odrazu decydował bo ze wzgledu na dogodność położenia w miare w centrum Jewropy impreza moze się wysprzedać bardzo szybko.

 

Nie pamiętam aby kiedykolwiek była przedsprzedaż na jakiekolwiek SSEC w niższych cenach.

 

Oczywiście oczekiwałbym jakiegośtam limitu uczestników.

 

First come, first served...

 

Szacunek...

I.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • Mod Team

Jak widzę chopoki nie spiesza się szczególnie. Miejscówka jest, traskę sobie opracowali, ale cuś nie widzę rejestracji  :whistling:

 

Jeszcze chwila i skończą się tańsze promy z Hull do Rotterdamu  :verymad:

 

Może ich ktoś pogonić/podpytać przez Szajsbuka?

 

Szacunek...

I.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może, zaraz coś skrobnę. 

 

W sumie pisali że więcej informacji na kolejny weekendzie. Więc tak czy inaczej pozostaje kilka dni poczekać, jest szansa że ruszą zapisy. 


Jest wiadomość zwrotna, o tym żeby poczekać "just a little bit" - do końca miesiąca. Także czekamy :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...
  • 3 tygodnie później...
  • Mod Team

Kłaniam,

 

Coś się ponownie, pomaleńku rusza.

Wjazdówki jeszcze nie dostepne, ale już wiadomo, że będą kosztować 65 jurków ---> http://ssec2018.eu/product/registration-single-speed-race/

Ramowy plan imprezki również naniesiony ----> http://ssec2018.eu/product/registration-single-speed-race/

Szacunek...

I.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...