Skocz do zawartości

[wyprzedaż] dwa nowe łańcuchy 11-rzędowe, pompka do amortyzatora Rockshox, wieszak na rower TACX...


Diablo_94

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Z uwagi na sprzedaż MTB-ka, wyprzedaje pozostałości, które mi zostały na półce i zalegają :)

 

1) Łańcuch 11-rzędowy KMC X11EL (cena sklepowa ok. 130 zł) -  100 zł
2) Łańcuch 11-rzędowy Shimano HG600 (cena sklepowa ok. 100 zł) - 70 zł
3) Pompka do amortyzatora RockShox 300PSI (cena sklepowa ok. 130 zł) - 100 zł

4) Finish Line Spray do amortyzatorów Max Suspension (cena sklepowa ok. 35 zł) - 30 zł
5) Profesjonalny wieszak na rower firmy TACX T3145 (cena sklepowa ok. 150 zł) - 100 zł


Pogrubioną czcionką jest podana cena, jaką chciałbym za wystawione przedmioty. W przypadku chęci zakupu, proszę pisać w komentarzu lub bezpośrednio na priv. W przypadku zakupu całości, byłbym w stanie udzielić solidną zniżkę, bo prawdę mówiąc nie chce mi się za bardzo bawić w pojedynczą wysyłke każdego z przedmiotów, także liczę na to, że komuś ta całość by się przydała :)



big_KMC-X11EL-SERIES-BXEL11N4-LANCUCH-RO

 

big_cn-hg600-11.jpg?lm=1492787564

 

21042_19300_54ca64bb7e98e.jpg

 

75611168_spray-do-amortyzatorow-max-susp

i-tacx-wieszak-na-gem-bikebracket-t3145.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ostrzeżenie dla kupujących. Kupiłem od Diablo_94 łańcuch Shimano. Niestety jak się okazało sprzedający "zapomniał" wspomnieć w ogłoszeniu o paru sprawach. Treść ogłoszenia jest myląca, a Diablo_94 stwierdził, że sam jestem sobie winien, bo nie dopytałem. Poniżej fragment naszej rozmowy.

 

 

Witam,

Odebrałem dziś łańcuch. Niestety mam do niego zastrzeżenia:

1. W poście było zdjęcie łańcucha w wersji BOX (ten rzeczywiście kosztuje około 100 PLN'ów), a dostałam OEM (65 PLN'ów na Allegro)..

2. Nie było pina do skucia łańcucha.

3. A jednak znalazłem pin... łańcuch już jest nim skuty!

4. Smar na łańcuchu jest brudny i jest go mało, czyli łańcuch pewnie był używany.

 

Ze względu na powyższe proszę o zwrot pieniędzy na konto

 

Odpowiedź Diablo_94

 

Witam.

Szanowny Panie. Wydaje mi się, że łatwo jest zauważyć że zdjęcia zamieszczone w ogłoszeniu widnieją jako poglądowe, przedstawiające zdjęcie fabryczne produktu zrobione przez producenta (a nie zdjęcia produktów zrobione przeze mnie). Opis w ogłoszeniu przedstawiał produkty które sprzedawałem, w tym m.in. łańcuch który Pan ode mnie otrzymał czyli Shimano hg600 (którego to symbole są wybite na łańcuchu) - w ogłoszeniu nie pisałem, że jest to wersja BOX. Łańcuch jest nowy i nie był nigdy używany (może sobie to Pan sprawdzić robiąc pomiar łańcucha - specjalnie do tego przeznaczoną miarką). Pudełka od niego nie było z racji tego, że był zdjęty z fabrycznie nowego roweru Trek Superfly (łańcuchy Shimano nie posiadają spinki i można sobie wedle potrzeby taką zamontować, a wybicie pina to kwestia paru minut). Jeżeli miał Pan jakiekolwiek pytania dotyczące produktu mógł Pan szczegółowo wypytać przed zakupem, takich informacji bym wtedy udzielił. Z całym szacunkiem ale nie przyjmuję zwrotów. Pozdrawiam

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Regulamin dzialu:

 

4) Temat z informacją o sprzedawanym przedmiocie musi być kompletny i powinien spełniać określone wymagania. Podajemy:

- cenę,

- opis,

- link do zdjęć lub aukcji.

 

Jak pokazujesz na zdjeciu sprzedawany przedmiot, nawet gdy to jest zdjecie netowe, to kupujacy ma prawo oczekiwac, ze taki przedmiot dostanie. Tym bardziej, ze w opisie nie wspominasz, ze moze byc inaczej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 lat później...
  • Mod Team

Temat został usunięty.Prawdopodobna przyczyna usunięcia: - Przedmiot/y, których dotyczył temat został/y sprzedane/kupione - Autor tematu poprosił o zamknięcie tematuJeżeli masz jakieś wątpliwości dotyczące usunięcia tematu, skontaktuj się z moderatorem, którego nick widnieje przy tym poście.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...