Skocz do zawartości

[scott spark] prośba o wycenę


Rekomendowane odpowiedzi

W sensie, że to:
https://www.olx.pl/oferta/jak-nowy-scott-spark-940-full-fower-mtb-29-rozmiar-l-osprzet-xt-lekki-CID767-IDnaMUs.html#d04bc69e71

A do czego to Ci ma służyć? Bo to lekki full do maratonów, waga nieduża ale skok też lichy co go trochę ogranicza. Na zawody ok, ale do amatorskiej jazdy po górach, w tej cenie większą frajdę zapewniłby np Trance 4.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak. Ten z olx. Wart ceny? Vo zastanawiam sie alternatywnie nad:

https://www.olx.pl/i2/oferta/mtb-full-canyon-nerve-al-29-l-CID767-IDmSQ96.html

 

Fajny tylko chyba bardzo dlugi w wersji l. 630mm gornej rury to sporo.

 

Najwięcej jeżdżę po plaskim ale mam wypady na single czy trochę bardziej kamienisto korzenne trasy endurowe np Sleze( tam ostatnio jade pojezdzic najczesciej) gdzie moj ht xc mnie ogranicza.

 

Gianta trance 27.5 4 kiedys mialem. Byla to wersja podstawowa z dosc spora waga.Zjezdzalo sie spoko ale podjazdy mnie wkurzaly ze wzgledu na pompowanie amora. Dlatego dla mnie najwazniejsze aby mozna bylo jego poblokowac. Na sparku chwile jezdzilem i nie bylo yego efektu pompowania i to mi sie spodobalo. Jednoczesnie szybciej szedl po nierownosciach i och sie nie czulo. Nie bylem nim na zjazdach wiec w sumie nie wiem czy nie brakuje skoku.

Z drugiej strony kolega ma i nie narzeka.

 

Ma to byc rower do wszystkiego bo nie mam miejsca na kilka.

Edytowane przez kosmoski85
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ten link coś nie bardzo działa ale to pewnie ten https://www.olx.pl/oferta/mtb-full-canyon-nerve-al-29-l-CID767-IDmSQ96.html tylko opisu tu nie ma żadnego.

Rowery do wszystkiego to właśnie ścieżkowce ze skokiem w okolicy 140. Ale nie byłem na Ślęży, nie wiem jak tam wygląda. Mając bieda ścieżkowca ze skokiem 120 wiem, że to za mało na trasy enduro. Przejechać, przejadę ale to szczyt możliwości roweru i walka o życie, a nie radość z jazdy. Z drugiej strony przejechałem się na euduraku 160 i strach w oczach podobny ale było czuć, że rower może więcej niż ja ;)
Rozumiem, że pompował Ci tył. Też nie mam blokady ale przy 120 tego nie czuję. Może 140 to już za dużo bez blokady.

Jeśli po tych samych trasach jeździsz na ht to na pewno na każdym fullu będzie lepiej. Ale im większy skok tym więcej może i jest po prostu bezpieczniej, ja bym się w 100mm nie pchał.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ten Scott to ma niby przejechane max 200km. Napisze tak, opony przy mojej wadze 100+ stracily wloski po okolo 300km, z takim bieznikiem byly w okolicy 800-1000km, zebatka w mojej Deore wyglada lepiej a ma okolo 2kkm. Nie neguje stanu roweru jako takiego, ale nie wierze, ze ma 200km.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...