Skocz do zawartości

[RAMA] Dobór rozmiaru ramy Kellys Gate 90 L czy M


greg76

Rekomendowane odpowiedzi

Zdecydowałem, że będzie Kellys Gate 90. I teraz pojawia się problem rozmiaru. Rozmiarówka jest S, M, i L.

Tabela rozmiarów: gif.gif  gate90.jpg   88,89 KB   7 Ilość pobrań

Miałem okazję przymierzyć się do Gate 30 w rozmiarze M ale tak jakby ciut za mały. Rozmiaru L nie mogę nigdzie  namierzyć w jakimkolwiek sklepie we Wrocławiu, jak i w okolicach. Rower będę zamawiał w konkretnym rozmiarze, więc jak przyjdzie to będę musiał kupić lub ewentualnie czasochłonna wymiana i ponowne czekanie.

Chciałbym tego uniknąć więc stąd pytanie, do wzrostu 188 cm, noga 89, 5 cm - 90 cm, jaki rozmiar, M czy L?

Jazda amatorska ale bardziej zaawansowana, często na maxa i niebawem jakiś maraton. Wg tabeli różnica między M a L dość duża, wg przeliczników to 19" i 21" mniej więcej, podsiodłowa to różnica 5 cm. Aktualnie mam Cube w rozmiarze 19", i tak jakby ciut za mały ale nie jest źle. Aczkolwiek Cube AIM SL i Kellys Gate 90 to różne geometrie.

Może ktoś wie jaka jest wysokość w przekroku Gate 90 rozmiar L?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli Cube 19 jest tylko minimalnie za mały(nie wiem czy porównuję dobry model),to jak porównasz geometrię Kellysa M to wychodzi że jest ok 1,5cm wyższy i 3 cm dłuższy.Jeśli to może być wystarczająca różnica i do tego zakup w ciemno,to chyba lepszym wyjściem jest M.Poza tym możesz napisać do centrali.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...