Skocz do zawartości
  • 0

Jakiego Crossa wybrać ?


Gość Łukasz

Pytanie

Gość Łukasz

Witam,

 

Od jakiegoś czasu poszukuję Crossa by w letnie dni dojeżdżać do pracy. Wytypowałem kilka modeli, proszę o opinię (marka, model i przerzutki tył/przód):

 

- ROMET ORKAN 2.0 M 2016 - Shimano Altus M310 / Shimano TX-51

- ROMET ORKAN 2.0 M 2015 - Shimano Altus M310 / Shimano M191

- KROSS EVADO 1.0               - Shimano Altus RD-M280 / Shimano Tourney FD-TX51

- poszukuję KROSS EVADO 2.0 - niestety nie znalazłem jeszcze odpowiadającej mi wersji

 

Oczywiście dysponuję większą ilością podzespołów lub linków z allegro w razie czego. Przestudiowałem klasy przerzutek, wiem że w tym budżecie raczej interesu życia nie zrobię ale chciałbym aby sprzęt który kupię był możliwie bezawaryjny. 

 

Proszę doświadczonych kolegów o sugestię.

 

Pozdrawiam

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 odpowiedzi na to pytanie

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Gość

Witaj,

Dzięki wielkie za sugestie, brałem do tej pory pod uwagę te marki które w miarę znałem i z nich szukałem modelu dla siebie. Widzę że ten Lazaro bije moje typy o dwie klasy na samych przerzutkach, czy pozostałe podzespoły także wyższej klasy ? Kombinuję nad Lazaro Intrgral V3, on już na Alivio jest.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

taka sama zasada będzie dalej obowiązywać dla V3 - za tyle samo pieniedzy dostajesz odpowiednio mniej wybierając coś z marek jakie pierwotnie rozpatrywałeś ...

Jak możesz dołożyć te 300 zet to będziesz ( poza alivio) jeszcze mial blokadę widelca. (między innymi)

na temat integrala  / maestro / spartacusa 4  / remiro vipera / eriesa czy ostatnio vellberga  są tu już habiitacje niemal napisane :) - vide temat " [1500] jaki cross" ..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...