Skocz do zawartości

[koła 29] Nowe koła DT Swiss M1900 Spline przód i tył / Rocket Ron Evo 29'' / Schwalbe Ice Spiker 26


mathellfire

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć,

 

Kolejne graty do sprzedania. Tym razem nowy komplecik kół DT Swiss M1900 Spline.

Koła z roweru Stevens Sonora ES 2017. Koła mają przebieg 200... metrów :-) Tyle co wsiadłem na drodze, zapedałowałem 3 razy (nie mogłem się powstrzymać, żeby chociaż nie przetestować!) - rower kupiłem na części - zbędne sprzedaję. Załączam oczywiście zdjęcia. Koła takie jak nowe. Cena za komplet 670 zł. Na forum za 650zł sprzedawały się używki, nowe w sklepie kosztują 900zł więc cena chyba dość okazyjna.

 

Uwaga: Mogę te koła wymienić na 27,5 do Enduro. Jeśli nowe to podobnej klasy. Jeśli używane to tylko klasę wyżej . Planuję zakupić nowe 27,5'' Shimano XT WHM785 za 7 stówek z przeceny więc jeśli ktoś chciałby coś takiego na pewno będę zainteresowany. Nie interesuje mnie nic poniżej tej półki :-)

 

Do tego mogę dorzucić opony Rocket Ron EVO 29x2.25 po 115zł/szt (nowe w sklepie 170zł) - stan oczywiście jw. Ta cena tylko jeśli ktoś weźmie z kołami. Osobno mi się raczej nie chce sprzedawać - chyba, że ktoś kupi koła bez opon i mi zostaną. Wtedy opony po 125zł szt.

 

Wrzucam zdjęcia roweru, żeby nie było, że był jeżdżony ;-)

 

Dodatkowo mam do sprzedania opony zimowe Schwalbe ICE SPIKER 26x2.10 304k. Z nimi jest ciut dłuższa historia. Kupiłem je kiedyś do swojego Speca Epic'a i założyłem na ... 3 tygodnie zimy. Generalnie opony są specyficzne. Po asfalcie bez sensu na nich jeździć. Są idealne na lód i ewentualne śnieg. A aura była taka, że nie dało się na nich jeździć. Tzn niby się dało ale lodu nie było i po  tych kilku tygodniach opony zmieniłem na swoje normalne 2,25. Opony są w stanie praktycznie idealnym. Nie chcę oszukiwać z przebiegiem więc podam górną wartość 100km, których na pewno nie przejechałem ale czy 40 czy 60 po prostu nie wiem - kilka wycieczek do lasu. Potem zmiana roweru na 29'' i leżą bez sensu w garażu.

Zastanówcie się czy są Wam potrzebne - ja ich niestety nie wykorzystałem. Nowe kupiłem za 400zł. Teraz widzę, że podrożały. Sprzedam za 230 komplet. Jeśli ktoś potrzebuje to ma dwa razy taniej. Mogę cyknąć zdjęcia jeśli trzeba aczkolwiek gwarantuje, że bieżnik/kolce są praktycznie takie jak ze sklepu.

 

Można odebrać w Olsztynie na miejscu :-)

 

post-161796-0-45361500-1498419289_thumb.jpg

post-161796-0-47349300-1498419296_thumb.jpg

post-161796-0-77695600-1498419301_thumb.jpg

post-161796-0-10481400-1498419308_thumb.jpg

Edytowane przez mathellfire
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Nie ma sprawy :-)

Generalnie wszystkie wyższe modele nowych rowerków będą pod sztywną oś - chyba bez wyjątku. Ciężko będzie znaleźć nie-nowe spline'y pod zacisk. Pewnie są jakieś adaptery ale cenowo będzie to nieopłacalne i pozbawione sensu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 lata później...
  • Mod Team

Temat został usunięty.Prawdopodobna przyczyna usunięcia: - Przedmiot/y, których dotyczył temat został/y sprzedane/kupione - Autor tematu poprosił o zamknięcie tematuJeżeli masz jakieś wątpliwości dotyczące usunięcia tematu, skontaktuj się z moderatorem, którego nick widnieje przy tym poście.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...