Skocz do zawartości

[Szukam] Zakup pierwszego roweru


Detee

Rekomendowane odpowiedzi

Witam serdecznie

 

Jako iż jest to mój pierwszy post na tym forum pragnę bardzo serdecznie przywitać się z całym rowerowym gronem urzędującym na tym forum :)

 

Piszę do was z pytaniem, które na sto procent pojawiało się "N" razy na tym forum ale jako iż jestem laikiem w temacie rowerów pragnę uzyskać odpowiedź od fachowców w tej dziedzinie. Jako iż zmieniłem miejsce pracy dystans, który dzieli moje miejsce zamieszkania i nową firmę to odległość 4 km postanowiłem, że dokonam zakupu roweru gdyż zwyczajnie szkoda mi mojego prywatnego samochodu. 

Poszukuję roweru górskiego którego cena nie przekroczy 1500zł.

 

Co polecanie drodzy użytkownicy? Pragnę nadmienić również, że poza codziennymi dojazdami do pracy rower będzie mi służył do weekendowych wypadów z żoną za miasto.

 

Z góry dziękuję za odpowiedz i pozdrawia serdecznie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiem szczerze nawet o tym nie pomyślałem :) wzrost 178 cm, waga 95kg, długość nogi od ziemi do kolca biodrowego 95 cm. Jak najbardziej mogę być zainteresowany tego typu rowerem lecz tak jak wspomniałem, jestem laikiem w tym temacie więc nie wiem za bardzo jaka jest różnica w tych kategoriach sprzętu :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jesteś laikiem i na pewno pisząc góral masz po prostu na myśli rower na grubszych kołach. Wejdź  na jakakolwiek stronę producenta np Kross.pl , Cube czy Romet i spróbuj zapoznać się z rodzajami rowerów. Potem pomyśl co Ci będzie potrzebne.Wtedy nikt się nie będzie z Ciebie nabijał.  Jeśli do pracy i za miasto po twardych drogach to np treking. W twoim budżecie Kross Trans Pacific. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...