Skocz do zawartości

[Zakup Crossa] Wrocław - gdzie kupić rower ?


Rekomendowane odpowiedzi

Chciałbym kupić rower crossowy, ewentualnie trekking, który jak rozumiem jest crossem ubranym w błotniki, osłonki, bagazniki etc.
Problem jest taki, że nie chciałbym kupować w ciemno tylko móc przetestować, przymierzyć kilka modeli i wybrać najwygodniejszy, czego niestety nie da się zrobić w małej miejscowości gdzie z reguły sklepy mają ograniczony bardzo wybór do konkretnej marki i często gęsto na stanie jest jeden egzemlarz w konkretnym rozmiarze ale jak Pan chce to na zamówienie możemy sprowadzić. Tylko jak ja mam chcieć jak nie wiem czy mi będzie dany model odpowiadał. Abstrahując od osprzętu i marki istotna wydaje się geometria ramy, która robi różnicę.
W związku z tym pomyślałem, coby wybrać się do większego miasta (Wrocław, Oleśnica najblizej), żeby móc organoleptycznie przekonać się który rower najbardziej mi odpowiada.
Czy możecie podać adresy/nazwy jakiś sklepów z fajną ofertą rowerów crossowych (Unibike, Romet, Giant, Merida, Kross itd.) - na stanie (nie na zamówienie)? Czy marki takie jak Lazaro i podobne mają swoją sieć dystrybucyjną?

pozdrawiam
Grzegorz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...