Skocz do zawartości

[1100-1300zł] Rower na hopy i do jazdy po mieście


Rekomendowane odpowiedzi

Witam! :D

Zastanawiam się nad rowerem do jazdy na hopach oraz po mieście. Dopiero zaczynam swoją zabawę z DH/Dirtem i niezbyt wiem jaki rower dla siebie wybrać.

Posiadam obecnie rower Mongoose Annapurna Pro. Zastanawiam się czy w obecnym rowerze zmienić - amortyzator, suport, korbę, pedały, mostek i kierownice. Czy lepiej będzie się zainteresować zakupem używanego roweru?

Z góry dzięki za odpowiedź!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A zdajesz sobie sprawę, że nie ma roweru pasującego do tak rozbieżnych dyscyplin?

Druga sprawa z budżetem 1300 zł to może trochę osprzętu, bo na ramę i resztę zabraknie.

Przejrzyj inne tematy o zakupach roweru do DH, a potem tu wróć i zadaj jeszcze raz pytanie, tylko dodaj zero na końcu w kwocie, której chcesz wydać na rower.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zdaję sobie sprawę z tego ile kosztują części rowerowe. Lecz czy jest sens kupować rower za 13 000 złoty na początek?

Poza tym również zdaję sobie sprawę z tego że ciężko o tak uniwersalny rower. Jednak chciałem zaznaczyć do czego będzie on używany, ponieważ rowerem do DH/Dirtu np. bez przerzutek ciężko będzie gdziekolwiek pojechać.

Precyzując zatem to co miałem na myśli - zależy mi na rowerze do Dirtu z przerzutkami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli szukasz czegokolwiek to tylko coś tego pokroju

https://rower.com.pl/leader-fox-weeny-528194?cPath=6_699_849&

W innym wypadku pozostaje ci markowy rower z giełdy - tyle, że stan bliżej nieznany.

Budżet masz niezwykle skromny. Lepiej pozbieraj i kup coś co cię zbyt szybko nie zniechęci awariami do jazdy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Hej,

 

Polecam Ci moje cudo, ktore z bolem serca sprzedaje.

Rower na 24" i sztywnej ramie NS bitch, a dodatkowo z duzym damperem dzieki czemu super sprawuje sie w streecie, freeride, Dirt, a nawet w Dual dzieki zastosowanem przelozeniu. Ma niezniszczqlnq hydraulike Hayes Nine i jest skladany tak aby dawal mi mozliwosc trikow na Streecie i Dircie ale takze zaliczania sporych dropow i 20m lotow na Hopach.

Rower jest w bardzo dobrym stanie.

https://www.olx.pl/oferta/super-rower-street-dirt-slopestyle-dual-ns-bitch-marzcochi-CID767-IDn23ng.html

 

Kiedys jak zaczynalem tez szukalem roweru w cenie o jakiej piszesz ale konczylo sie to tym ze co chwile lamalem czesci (wszystkie po kolei). Co gorsza to bylo spore wyrzeczenie bezpieczenstwa o czym jako gowniarz nie myslalem.

Wniosek jest jeden - lepiej dolozyc a miec pewny rower ktory starczy na dlugo i bedzie mozliwie dawal bezpieczenstwo.

Co wiecej lepiej kupic uzywke w bardzo dobrym stanie za 2800 niz nowke za ponad 7tys.

 

W razie pytan dzwon smialo: 602-248-138

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...