Skocz do zawartości

Strona korzysta z plików cookie. Zobacz jak.   Rozumiem i akceptuję pliki cookies
Zdjęcie

[Rower górski] do 2500zł

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
1 odpowiedź w tym temacie

#1 Michal13

Michal13

Świeżak

• Nowy użytkownik
  • 1 postów
  • Imię:Michał

Napisano 16 czerwiec 2017 - 20:37

Witam, poszukuje roweru górskiego na kołach 29" w budżecie do 2500 zł. Zastanawiam się głównie nad dwoma modelami:

Cube Aim race 2017

Rower Cube Aim Race Czarny Niebieski 2017 - Rowery Górskie Męskie - Ceny i opinie Ceneo.pl

Kross level B3 2017

Rower Kross Level B3 Czarny Biały Czerwony 2017 - Rowery Górskie Męskie - Ceny i opinie Ceneo.pl

Prosiłbym o doradzenie który z tych modeli będzie lepszym wyborem. Rower nie będzie jakoś ekstremalnie eksploatowany, głównie do jazdy po lasach, polnych drogach i po asfalcie. 

Mam 191 cm wzrostu i ważę ok 82 kg.

Z góry dziękuję za wszystkie odpowiedzi.

Użytkownik Michal13 edytował ten post 16 czerwiec 2017 - 20:38

• 0

Reklama

Reklama

#2 pepedombo

pepedombo

Świeżak

• Nowy użytkownik
  • 2 postów
  • Imię:Pioter

Napisano 19 lipiec 2017 - 11:48

Niedawno kupiłem b3, ale to była przesiadka z 26" gianta na 23 calowej ramie więc teraz jestem zachwycony. Ponadto uwiódł mnie design czarno-czerwonej ramy, ale np. amor wydaje się dość miękki nawet po pełnym naciągu, na asfalt blokada. Oba modele są na smart samach, które są świetnym kompromisem. W b3 heble żyleta, póki co:)

Dodam tylko, że po odpowiednim zduszeniu pracowników sklepu dostałbyś go 2100-2200, więc możliwe że mógłbyś celować w coś wyżej.

Niestety osprzętu Cube'a nie umiem porównać więc brakuje jeszcze kilku klocków do tej układanki:) 

PS: tak w sumie do rozmiaru, nie wiem jak to wyszło ale przy nodze 92cm, 195-196 wzrostu rama 21" mi totalnie podchodzi, większa byłaby za duża (i tak ciężko dostać xxl). Więc jeszcze czeka cie dylemat, L czy M :) 

Użytkownik pepedombo edytował ten post 19 lipiec 2017 - 11:52

• 0